Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy mam jakiekolwiek szansę na unbana?


pemos22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Używałem easymetin2 i włączyłem metin2 logując się na konto na którym trzymam kase i temy, ale na nim nie bociłem. Wykryło mi detect game hack i po kilku dniach przychodzi taka wiadomość na email:

Szanowny graczu Metin2!

 

Niestety musieliśmy zablokować konto p***** z powodu naruszenia obowiązujących zasad. Powód blokady to:

 

Użycie niedozwolonego oprogramowania . .

 

Konto pozostanie zablokowane do: Na stałe.

 

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące tej blokady, nasz Zespół z przyjemnością na nie odpowie. Możesz się z nimi skontaktować tutaj support.metin2.pl.

 

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące płatności lub blokady za płatności, możesz je zadać tutaj support.gamepay.de/index.php?lang=en.

 

Więcej informacji o grze, obowiązujących zasadach i obsłudze klienta możesz znaleźć na naszej oficjalnej stronie www.metin2.pl.

 

Pozdrawiamy,

Twój Zespół Metin2.

 

Co ciekawe na tym koncie nie bociłem wcale tylko na drugim którego mi nie zbanowali.To był 1lvl tylko że problem w tym że miałem tam praktycznie całą kase.Pomoglibyście mi napisać do supportu jakąś wiadomość dzięki której bym miał szanse zostać odbanowany.Bo konkretnie to sam nie wiem co mogę napisać a chcem to jakoś odkręcić.Może komuś z was się kiedyś udało coś takiego.Bardzo proszę o pomoc,wszystkie pomocne informacje będą nagradzane +. Niestety jeśli się nie uda odbanować to moją przygoda z metin2 się zakończy...

<p>zakaz umieszczania linków zewnętrznych</p>

 

Opublikowano

Bociłem na 3 kontach jedno z tych było na tym emailu i też zostało zbanowane

<p>zakaz umieszczania linków zewnętrznych</p>

 

Opublikowano

Tak czy siak nie odwołasz się od tego...

 

Bo i tak bociłeś . Jak nie na głównym charze to na 'noob' charze ..

 

Według mnie nie ma szans.

 

Mogli Cię też zbanować za powiązanie kont przez ten sam e-mail

 

Tu masz tuta :

To jest ukryta treść, proszę

 

Dodaje prefix, zapoznaj się z regulaminem

 

Zagraj sobie na jakichś hard privach(PL) albo na metin2.sg albo metin2.us od z8games

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...