Skocz do zawartości

[Help]Vip Hack Cos Takiego

jaroszxd

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Szukam od niedawna haka ktory zabija ludzi przez sciany i mutanty 1 strzalem . Sciagnolem nie dawno Tego vip hacka

co byl nie dawno na forum dodany no ale cos nie dziala wlaczam injectora wrzucam te 2 piki wchodze do gry wciskam f10 i dupa ;/ Jak macie cos takiego co ja chce to dajcie linka i wytlumaczcie tak to odpalic z gory dzienki . leca +++++++ dla osoby ktora pomoze ;)

Crossfire20110103_0000.bmp

Siemka Szukam od niedawna haka ktory zabija ludzi przez sciany i mutanty 1 strzalem . Sciagnolem nie dawno Tego vip hacka

co byl nie dawno na forum dodany no ale cos nie dziala wlaczam injectora wrzucam te 2 piki wchodze do gry wciskam f10 i dupa ;/ Jak macie cos takiego co ja chce to dajcie linka i wytlumaczcie tak to odpalic z gory dzienki . leca +++++++ dla osoby ktora pomoze ;)

Napisz Do Mnie Na GG: 24679635 Na pewno Ci Pomogę a jak już ci pomogę to daj + ;)

Ale czaisz idioto ze mi ta tabelka nie wyskakuje kur** jak by bylo to bym gral problem jest w tym ze nie ma tej tabeli !! :angry:

to nie tabela tylko menu kretynie, a po drogie naucz się budować zdania bo nie kazdy czai o co ci chodzi, a ten screen to po co ? nawet tego nie napiszesz dzieciaku więc ogar, a to że nie umiesz odpalić hacka (rzecz banalna) to zostaw kurwa dla siebie bo było juz mnostwo tematow o tym , i nikt nie bedzie specjalnie dla ciebie pisał jak to zrobić . jacy ludzie są tępi OMFG ,,,

Dobra ziomek upewnij sie ze masz net frame 4 czy cos takiego i jak masz antyvirusa to wyloncz go a na dodatek jesli masz viste lub seven to musisz injector i gre jako admin i w kolejnosci zebys dodal ze dwie zeczy to ma byc tak pierwsze skilz potem to usucf kapujesz jak pomoglem daj + :) a jak nie to - niedawaj bo wykombinuje jak zrobic by ci dzialal ( pszy okazji jak ci sie zaladuje musisz kliknonc to cos co wyskakuje zaraz po x trapie to skillz a jak niemasz update vip to widac czemu ci niedziala ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png