Skocz do zawartości

[Pytanie]Czy Zbanują Mi Konto Jeśli Będe Korzystal Z Fish Bota

kamilek456

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zablokujesz HS to logów nie wyśle, a za fishbota GM najczęściej banuje gdy napisze do takiego łowiącego chara na szept, a ty nic nie odpowiesz do 10-15 minut wtedy ban na 100%. Możesz bloknąć szept, może to jakoś pomoże ale wątpię. Znajdź dobrą miejscówkę i licz na farta, albo łów fishbotem i co jakieś 5 min właś na chara i sprawdzaj czy nikt do Ciebie nie pisał, ale to mija się z celem.

Już niedługo moja MAZDA 323F BA będzie wyglądała tak:

max_100.jpg

WALNIJ + TO NIE BOLI

Prawda. Jednak różne się dzieją dziwy. Łowiłem przy krańcu mapy lądu (jinno), na M2Fishu, ban po 2 godzinach. Patrze łowią boty przy pomniku woela, tam gdzie się do góry wchodzi. Łowią już od tygodnia 3 sztuki. I jeszcze bana nie mają...... Postaraj się znaleźć innego fisha niż M2fish, bo podobno wszystkim bany wstawiają za niego/.

Prawda. Jednak różne się dzieją dziwy. Łowiłem przy krańcu mapy lądu (jinno), na M2Fishu, ban po 2 godzinach. Patrze łowią boty przy pomniku woela, tam gdzie się do góry wchodzi. Łowią już od tygodnia 3 sztuki. I jeszcze bana nie mają...... Postaraj się znaleźć innego fisha niż M2fish, bo podobno wszystkim bany wstawiają za niego/.

Bo easymetin jest wykrywalny od razu... To samo moj kumpel.. Nie uzywal wcale hackow na PL-u wszedl raz na 10 minut na easymetina to jeszcze w ten sam dzien dostal bana.. A ja korzystajac ze speedhacka i innych dupereli od innego autora przez 3 tygodnie nie dostalem bana az wkoncu zostalem podwalony przez gracza...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Czy Zbanują Mi Konto Jeśli Będe Korzystal Z Fish Bota   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...