Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] - [04.01.2010] Büny™ Public Version 7.1 | Opk, Wtw, Unl Ammo, Nowe Funkcje...Itp.


vogue9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przedstawiam Wam hacka: Büny™ Public Version 7.1 z dnia 04.01.2011 !

Screen:

35696428.jpg

 

UWAGA !!! - BY URUCHOMIĆ HACKA MUSISZ MIEĆ ZAINSTALOWANĄ PLATFORME - Net. Framework 4.0

Hack testowany na Windows XP - Działa

Pamiętaj - Jeżeli jesteś posiadaczem Windows Seven (7) lub VIsta - Musisz uruchomić hacka jako Administrator !

Skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=af1e09169e2f50fe16e4d3803e9345ba4ac2567ae3baddeb3f85b664b4923780-1294122661

 

[speedyshare] Download: http://www.speedyshare.com/files/26052466/buenypublicversion7.1.zip

W razie pytań lub problemów pisz na PW, email, gg !

email: [email protected]

gg: 31227495 - (odpisuje gdy wejde na gadu ! )

f1b4ef6eb52b2b9.gif

0fd786f54cb7fa0150afb68bbe043a45.gif

Opublikowano

Kto ma problem z uruchomieniem, to tak :

żeby zainstalowac net framework 4.0 link:

Net framework 4.0

należy posiadać net framework 3.5, a gdy nie możesz zainstalować framework'a 3.5 to service pack 3 zaistaluj i powinno działać (ja zrobiłem w taki sposób i smiga)

Opublikowano

A ja mam całkiem inny problem, gdy włączam Injector, a następnie Warrocka to dochodzi do ładowania, a następnie się wyłącza i Kaplica, kto powie w czym problem leci +

Opublikowano

A ja mam całkiem inny problem, gdy włączam Injector, a następnie Warrocka to dochodzi do ładowania, a następnie się wyłącza i Kaplica, kto powie w czym problem leci +

Ja mam ten sam problem po zaladowaniu wywala

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...