Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd Z Logowaniem Na G1-Rozwiązanie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czasem ktoś ma taki problem że wpisuje poprawnie passy na gamersfirst a tu błąd. Można temu zaradzić. Jak? Ano tak. Przeglądarka przez którą logujemy sie musi być domyślną przeglądarką.

 

Jeżeli ktoś nie wie jak zrobić aby nasza przeglądarka była domyślną przeglądarką to:

 

Narzędzia>Opcje>Zaawansowane>Ogólne>tam na dole Ustawienia systemowe>Zaznaczamy ptaszkiem "Przy uruchomianiu sprawdzaj, ...">I klikamy "Sprawdź teraz"

 

 

 

 

Nie wiem czy ktoś taki temat zrobił, ale chyba nie bo nie mogłem znaleść. Mogę powiedzieć że sam odkryłem ten sposób, bo nigdzie tego nie wyczytałem.

 

 

 

Jeżeli komuś pomogłem to zobaczcie na moją sygne.

icon_ban.gif
Opublikowano

Po co to komu potrzebne ? nie ma takiego błędu...Wystarczy ,że nie będziesz używał przeglądarki opera i starczy.

Pomogłem ? Daj +

 

Jeżeli moja wypowiedz Ci się nie podoba to napisz to ! Nie dawaj - .

Opublikowano

anloko mylisz sie,ja nie moge wejsc w gamersfirst juz 2 miesiac i probowalem wszystkiego.

napisalem tiketa z innego konta,a w odpowiedzi od nich dostalem info ze maja problemy i konserwacje i ze pracuja nad rozwiazaniem tego problemu.

czasem zmiana przegladary pomaga,ale nie zawsze.

Opublikowano

Login Error. Please try again.

 

 

nic nie dzaiala sprawdzilem wszystkie podane sposoby i dalej to samo :/

odalup78ab6.png

Opublikowano

Niestety, to nie jest skuteczne...

Przypominam wszystkim którzy mają problem z logowaniem, że na G1 logujemy się teraz tylko głównym kontem !

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...