Skocz do zawartości

[Pytanie]Elf

skodaxo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna gram w Mu Online(global). Grę rozpocząłem klasą elf. Nie widziałem żadnego tematu o elfie, o jego skillach, opis itp. A dochodząc do rzeczy widziałem na evencie ludzi z dużym dmg około 700 w przedziale 30 - 49 lv ja mam elfa AE i 48lv a atakuje z najsilniejszego skila 140 dmg może ktoś wie co trzeba zrobić by lepiej atakować wogóle nic niewiem o tej klasie mam wszystkie itemy +3. Broń od tego mistrza jody w mieście elfów a zbroję najlepszą od tej co kupuje się skille dla elfów. Z góry dziękuje za informacje.

Gram :
- League Of Legends
- Metin2
- Diablo 3

Przerwa od grania:
- World Of Warcraft
- Counter Strike 1.6 No-Steam
- Battle Forge
- Battlefield Bad Company 2 ( trzeba sobie 3 kupić )

18706.png

zależy od ekwipunku i bonów ;)

ziomek jak będę miał czas to jutro może zrobię o Elfie poradnik ;) to sobie obczaisz

"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts ... their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"

lolzor.gif

No raczej zadnyh tam pro niemam ale jak zrobic skoro to moje 1 konto nie mam tych kamieni itp i dzieki bardzo przyda sie poradnik i to pewnie nie tylko mi

Gram :
- League Of Legends
- Metin2
- Diablo 3

Przerwa od grania:
- World Of Warcraft
- Counter Strike 1.6 No-Steam
- Battle Forge
- Battlefield Bad Company 2 ( trzeba sobie 3 kupić )

18706.png

48lvl to jeszcze nie wiadomo czego nie będziesz miał, bij lvl to ci polecą kamyczki i jakieś itemy :]

"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts ... their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"

lolzor.gif