Skocz do zawartości

[Ss]Co Kupilem Dzisiaj Po Szkole

Grzyb2p31

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj po szkole mailem duzo malzy z dropu na FB i postanowilem je sellnac a za kase kupilem FMS +9 wiadac na zdejciu i RIB +9 widac na zdjeciu RIB 18kk a fms za 15kk normalnie na s16 gdzie gram i kupilem fms , taki fms kosztuje conajmniej 35kk a rib 50kk 15kk to kosztuje rib +3 hhehe

74947795823615552797.png

RIB trzymam na shopie xD dlatego wyglada tak jakbym go niemogl ubrac

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Haha ale spam ten twój screen ja nie mogę , rib 1 % śr , słabooo tyle Ci powiem kolego .

Powinno do kosza powędrować.

PS. Ja mogę niedługo zrobić ss mojego eq wtedy Ci szczęka opadnie ( A i ja jak coś nie gram na haxach )

Pozdrawiam.

Piszę poprawnie po Polsku.

Jeśli pomogłem daj - ; d

Jestem na MPC dłużej niż niektórzy KidModzi itp.

Po prostu nie poszczę , a nie wiem za co mam te % ( 25 )

Haha ale spam ten twój screen ja nie mogę , rib 1 % śr , słabooo tyle Ci powiem kolego .

Powinno do kosza powędrować.

PS. Ja mogę niedługo zrobić ss mojego eq wtedy Ci szczęka opadnie ( A i ja jak coś nie gram na haxach )

Pozdrawiam.

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem?

Bo po twoim poście moge stwierdzić ,że nie...

Napisał co udało mu się kupić taniej...nie miał zamiaru pokazywać pro elo elo eq żeby zdobyć szacunek...

Za pewne te twoje pro eq to magnet +2 z trzema spalonymi...

Wracając do tematu...Ja Ci zazdroszcze...dzisiaj pozyczalem kumplowi kase na wioslo ktore kosztowalo 3x drozej niz twoj rib...:/

Ahhh...az dam Ci minusa bo widze ze zbierasz ^^

Pozdrawiam :)

normalnie na s16 rib +0 kosztuje 10kk z takimi sr wiec mu sie to duzo opacalo wy jestescie leszcze wiecie ile on an tym zarobni riba nawet moze sellnac za 50kk a fms za 40kk na serwandesie sam rgam i wiem po ile stoja tam

EDIT widze ze Underactive potrafi tu tylko czytac bo Autor psize ze to nie jego glowne eq tylko co kupil po szkole w okazyjnej cennie za taka cenne naprawde sie oplacalo a wy potraficie tylko krytykowac a jak by co doczego doszlo nic nie potraficie zaloze sie ze ten Grzyb ma was na skilla

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem?

Bo po twoim poście moge stwierdzić ,że nie...

Napisał co udało mu się kupić taniej...nie miał zamiaru pokazywać pro elo elo eq żeby zdobyć szacunek...

Za pewne te twoje pro eq to magnet +2 z trzema spalonymi...

Wracając do tematu...Ja Ci zazdroszcze...dzisiaj pozyczalem kumplowi kase na wioslo ktore kosztowalo 3x drozej niz twoj rib...:/

Ahhh...az dam Ci minusa bo widze ze zbierasz ^^

Pozdrawiam :)

moje eq to riba 49 sr z kd potwora i smierci +4 , boga +9 kd +3 , +4 chcesz ss? podaj e-mail wyśle ci .

Jeśli pomogłem daj - ; d

http://www.mpcforum.pl/topic/238041-ssmoj-masakryczny-rib-na-s12/ grubi czy jak ci tam nie szpanuj 12 latku bo nie masz czym :)

12 latku? Popraw się troszkę się pomyliłeś - mam 14 lat i się tego nie wstydzę , a o twoim eq powiem tak - jesteś metinczykiem bo wydajesz kasę w to gówno.

Pozdrawiam nobqw

Jeśli pomogłem daj - ; d

• 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Ss]Co Kupilem Dzisiaj Po Szkole   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...