Skocz do zawartości

[Pytanie] Kolejne Już Pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak mam pobranego wowa i mam serwer zrobiłem postac i expie i tylko expie ... pomoze mi ktos ogarnac ta gre bo np w lineage jak gralem wbijam na serwa i odrazu kazdy sie pyta czy pomoc itd a wow wszyscy cie maja w dupie i nikt ci nie pomoze no co to ma byc -.- o wowie nie wiem prawie nic takze wolalbym wszystkiego sie dowiedziec pokolei od A do Z gdzie xpic na jakim lvl'u itd o eq wszystko to co powinien wiedziec kazdy nowy.

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

http://www.mpcforum.pl/topic/231345-gdzie-expic-na-danym-lvlu/

Spis poradników obczaj.

W wowie nie liczy się tak naprawdę EQ(w trakcie lvlowania), na początku jest grind, spytaj się na chacie używając

/1 any1 for any instance?

W ten sposób możesz znaleźć osoby z którymi pójdziesz na instancje, zdobędziesz XP. Lub na /1 możesz się spytać czy ktoś reflektuje na wspólne lvlowanie ;)

I postaraj się w bardziej szczegółowy sposób ująć problem w temacie.

userbarwb.png

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Zapewne grasz na privie, na którym gra 15 osób i to same nooby, więc nie pomagają, taka ich natura.

Na globau na pewno by ci pomogli.

Na wszystkich prywatnych serwerach jest taka sytuacja.

W wowie nie liczy się tak naprawdę EQ(w trakcie lvlowania), na początku jest grind, spytaj się na chacie używając

/1 any1 for any instance?

Tutaj chodzi o priv, nikt nie chodzi na insty w przedziale 10-70 (mniej więcej).

wszystko to co powinien wiedziec kazdy nowy

Co powinien?

W zależności od prywatnego serwera, gra wygląda następująco:

Wybierasz postać, wbijasz coraz to wyższe lvle wykonując questy. Po wbiciu 80lvlu robisz profesje, kupujesz przedmioty na aukcji lub robisz z profesji i idziesz na te lipnie oskryptowane insty. Gdy już masz jako takie eq z inst, to zaczynasz bawić się w BG (baardzo rzadko są battlegroundy dla graczy poniżej 80lvlu). Ogólnie gra na [rivach zaczyna się dopiero na 80lvlu. Przedmioty możesz znaleźć z potworów podczas expienia, lub możesz kupić na aukcji. By zarobić trochę grosza, rób od 5lvlu jakąś profesję. Podczas expienia w krainach dla lvli 20/30+ możesz spotkać gracza z przeciwnej frakcji, którego możesz zabić (lub on może Ciebie zabić). Za to dostajesz Honor points, które wymieniasz na przedmioty. Więcej rzeczy nie będę pisał, odkryj je sam ;)

Jeżeli do czegoś jeszcze masz wątpliwości to pisz.

No nareszcie jakieś konkrety :) gram na jargames ludzi ok 1000 nie gram na globie bo w wieku 14 lat to nie zabardzo da rade :/ (abonament itp.)

@edit

A jak wysiadać z tych pojazdow ?? bo to jakiegos wsiadlem i wyjsc nie moge xD

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

pojazdy??? dziwne określenie xD tak poza tym o nie polecam grać na jargames. Tzn. serwer fajny ale przy ratach x30 nie połapiesz się o co chodzi z większością rzeczy. Ten serwer jest dla zabawy aby średnio zaawansowani mogli pobawić się na dużym lvl w dość krótkim czasie. Na twoim miejscu poszukałbym jakiegoś innego servera na którym załapiesz o co chodzi( i może znajdziesz pomoc, bo wątpię aby ktoś ci pomógł na Stovakorze xD).

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber (BIMBER) stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz tak jak ja do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!" wklej to na swój profil xD

18706.pngmpcubdeflection.png

34477.jpguntitled112gy3.png