Skocz do zawartości

[Pytanie] Xbox 360 Elita !

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam Xbox 360 Elite i skonczył mi się Xbox Live jak włożyłbym Pirata [konsola nie przerabiana] to np jak by zbanowali mi Konsole to bym Mógł Normalnie grać na piratach czy Nie W ogóle Mógłbym coś na Nim Robic ??

Troszkę chaotycznie to napisałeś...

No więc tak...

Skoro decydujesz się na przerobienie konsoli, żeby odpalać pirackie gry to musisz być pewien, że na XLive już nigdy więcej nie zagrasz...

Radzę nie podłączać konsoli do Internetu po przerobieniu. Dlaczego? Jak nic załapiesz bana...

Tak czy siak po zbanowaniu przerobionej konsoli będziesz mógł normalnie dalej grać na piratach, ale usługi sieciowe nie będą już dla Ciebie dostępne.

Ty decydujesz- albo wykupujesz nowy abonament Xbox Live i grasz dalej w multiplayera i kupujesz gry, albo przerabiasz konsole i grasz tylko w singleplayera- ale gry wtedy są po 6,7 zł- zależy jakiej firmy płytę kupisz (ja np. polecam Verbatim).

Skoro decydujesz się na przerobienie konsoli, żeby odpalać pirackie gry to musisz być pewien, że na XLive już nigdy więcej nie zagrasz...

Radzę nie podłączać konsoli do Internetu po przerobieniu. Dlaczego? Jak nic załapiesz bana...

Sory ale to zależy od napędu i softu jaki ma wgrany ja mam LT+ gram na piratach od Lipca/sierpnia (na xbox live) i jeszcze bana nie dostałem :>

Jeżeli zbanują ci konsolę to masz automatycznie blokade na dysk twardy (tracisz savy gry jakie zapisałeś na dysku/ nie możesz instalować gier itp na dysk)

Jeżeli konsola nie jest przerobiona a ty włożyłeś pirata to Xbox odczytał to jako dysk z danymi :] i za to nie wyłapiesz bana.

icecubea.png

Sory ale to zależy od napędu i softu jaki ma wgrany ja mam LT+ gram na piratach od Lipca/sierpnia (na xbox live) i jeszcze bana nie dostałem :>

Jeżeli zbanują ci konsolę to masz automatycznie blokade na dysk twardy (tracisz savy gry jakie zapisałeś na dysku/ nie możesz instalować gier itp na dysk)

Jeżeli konsola nie jest przerobiona a ty włożyłeś pirata to Xbox odczytał to jako dysk z danymi :] i za to nie wyłapiesz bana.

Też tak z początku myślałem... i też miałem LT+...

Miałem golda od grudnia 2008, grałem w masę gierek w multi, aż w końcu mnie ciachnęli...

Dokładniej przy premierze Modern Warfare 2 w Listopadzie 2009.

W każdym razie prawdopodobieństwo na bana jest dosyć duże ;)

Hmmm.

To na przerobionej konsoli banuja ja tak?

'' Jasiek145'' napisal ze nie mozna wgrywac gier na dysk twardy.

To jak kupie slima 250 gb i go przerobie to nie bede mogl wgrywac gier na dysk?

Bo tak to zrozumialem. Jak blokada na dysk to gdzie niby mam wgrywac te gry ?

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p