Skocz do zawartości

[Q] Szukam Klanu

Avadone

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba bylo poszukac bylo ogloszenie o moim klanie :) Nawet w sygnaturce miałem.

www.polishbfh.fora.pl

Tam mi napiszcie wszystko najlepiej w dziale podania :P Nie bede tego rozpatrywał jak jakie nie wiadomo coś od razu was przyjmę :P Moje gg w razie czego: 3397976. ;]

@up

to jest klan MPC Forum ;)

21278_23_12_11_6_30_19.png

Żal.pl ale chamstwo! Co uwazasz mnie za malo odpowiedzialnego ? to sie mylisz. Myslisz ze jak jestes dluzej na forum to co? Pfff nie działo.. A co ma sie dziać. Klan to klan. Wątpie czy założysz serwer klanowy. -.- Zresztą za każdym razem jak dawałem "reklamę" zazdrośnicy pisali bzdety itp. Dobra rób co chcesz -.- Nie moja wina że jestescie tak malo "zżyci" ze mna , ze nie jestem godzien zakladac klanu tego forum. Sorry.. Ale za duzo sobie myslisz kiki. Dolaczajcie do kogo chcecie. Dla mnie jest do obojetne, ale skoro zakladalem klan, forum robiłem reklamy to chociaż mogę oczekiwac czlonkow i wogole. A ty alozyles na poczekaniu bo oni napisali ze wstapia. Wez... Szkoda slow. Pozdro . Robta co chceta to moje przemowienie ;]

yyy... :D POdwałem powyżej.. Aha chodzi ci o bezpośredni link ;) Proszę:

http://www.battlefieldheroes.com/en/groups/77099

A jakbyś chciał forum KLANU (nie konkurencyjne forum jak twierdzi Kiki ;) )

www.polishbfh.fora.pl

Pozdrawiam :)

Jestem na tym forum od niedawna i co widzę ? Od początku jakieś wojny domowe ! Zachowajcie te kłótnie na skype/gg bądź innym komunikatorze. To wy tworzycie to forum i to wy powinniście dbać o jego dobrą reklamę. "Nie uprawiajmy polityki nienawiści" jak to powiedział jeden z naszych polityków. Aha na koniec dodam że nie dołączę do żadnego z tych klanów ponieważ nie jesteście tego godni B)

Czarny to nie kolor. Czarny to siła!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Q] Szukam Klanu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...