Skocz do zawartości

[Pytanie]Przeklęty Czarny Niedźwiedź

Walus002

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co do "Przeklęty Czarny Niedźwiedź" z jakim lvl iść na niego i z jakim EQ aby najlepiej dorpały RIB'y ???

I jakie EQ??? (mam dużo kasy ;d)

i gdzie najwięcej go występuje u niebieskich ? To jest wiem że tam gdzie inne przeklęte ale w jakim miejscu się respi ich najwięcej...

Ja gram w metina już od powstania i z moich obserwacji najlepiej na 23 i 24 lv wojownikiem bodym, ninją dagger i surą wp :) Eq powinno starczyć +5/6 ale miecz najlepiej +8/9 myślę, że pomogłem :) Jeśli surą wp będziesz na 24lv i będziesz miał 0% a wbijesz tam lv 25 to będziesz miał około 5 ribów :)

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Na niedzwiedzie najlepiej iść pomiędzy 15 a 20 lvl wtedy najlepiej dropią riby i tarcze.

Mental , z silnym na 15-m1 , dobra zbroja,tarcza i broń i jedziesz

Przecież pierwszy skill na M wchodzi min. na 18 lvlu. Bo zawsze jest jak dostajesz punkty na 5 lvlu to dostajesz 4p. Czyli niezależnie na jakim lvlu weźmiesz skille zawsze będzie ten 1 punkt w dupę. Jakie silne na 15-m1?? o.O

rsbanner2.jpg

Zachowaj minusy dla tych, którzy je zbierają! Ja proszę o +

Przecież napisałem -.-

Silne ciało na 15 poziomie , 16 poziomie albo m1 -.-

czyli 4+11=16lvl -.-

4+12=17lvl

4+13=18lvl czyli silne na m1.

bez odbioru

Acha, sorki nie zrozumiałem cię. Masz rację i +. ;)

rsbanner2.jpg

Zachowaj minusy dla tych, którzy je zbierają! Ja proszę o +

Zrób 9lvl, kup mu lub zrób zbroje na 9lvl +9, resztę też +9, najlepiej woj mental, wszystko w silne i broń +9. Da radę.

18706.png21939.png10610.jpg32282.gif25994.jpg30264.png

1 post ■ | 50 ■ | 100 ■ | 150 ■ | 200 ■ | 250 ■ | 300 ■ | 350 ■ 400 ■ | 450 ■ | 500 ■ | 550 ■ |                          ETAP 1 UKOŃCZONY

600 p. □ | 650 □ | 700 □ | 750 □ | 800 □ | 850 □ | 900 □ | 950 □ 1000 □ | 1050 □ | 1100 □ | 1150 □ |

A ja mam woja bodego 10lvl wszystko w siłę i aurę +1 pkt w wirek z eq miedziane kolczyki +8 naszyjnik 1k pż butki 0,5k pż bojową tarcze +8 żelazną +9 tradycyjny +7 sejmitar +9 jakąś badziewną branse i biorę po 3-4 grupki niedźwiedzi i co tam się nawinie prawie bez pocenia B) Szybkość ubijania spota jest piorunująca jak na ten lvl a mentalem to wiadomo jak jest. Mental lepszy na bota, a body jak sam tam dropisz xD

Już niedługo moja MAZDA 323F BA będzie wyglądała tak:

max_100.jpg

WALNIJ + TO NIE BOLI

Noo trochę na nich dropiłem swojego czasu, więc mogę powiedzieć ze 10 lvl do 20 powinno dropić pięknie, tarcza, zbrojka , hełm - minimum +6 , broń na 10 lvl +7 ( staraj się podnosić eq wraz z "skalą" na jaką dropisz, większe zyski - podnoś eq dropków ) . Oczywiście najlepiej dropić wojem, body czy mental to według twojego uznania , pamiętaj tylko o 2 - 3 czarach ofensywnych a resztę w silne / aurę

powinno iść gładko, jak się postarasz to 3 - 4 ribki przy odrobinie szczęścia dziennie ;)

sygnaqo.jpg

Pomogłem? Wstaw +

na 11lv dropiłem strasznie długo 1riba^^ a expiąc od 20lv do 23 miałem 4 riby więc myślę ze tak 15+ już ma dobry drop ribków jeżeli chodzi o fms koziki antyki wjw to polecam 10-50 najlepiej z Rękawicą złodzieja

eq nie było zadawalające bo to był początek s25

zbyt duża sygna RMCF1902

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Przeklęty Czarny Niedźwiedź   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...