Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Dziwny Błąd W Konsoli Po Wejściu Na Serwer Z Klienta 2010


GaryOak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------------------------------------------

JAK WYGLĄDA BŁĄD?

---------------------------------------------

 

06555428337030300907.png

 

---------------------------------------------

CO ON OZNACZA?!

---------------------------------------------

 

Pewnie wielu z was myśli, że coś się zepsuło. Otóż nie!

Ten błąd zawsze wyskakuje po wbiciu na serwer z klienta 2010.

Napisałem ten tutorial, bo widzę coraz więcej tematów typu "Mam klienta by Kornel i wyskakuje mi taki błąd".

On nie ma w niczym pomóc, tylko żeby pamiętać, że ten błąd nie jest groźny.

Pozdrawiam, Gary.

Przypominam, ze tutorial nie ma w niczym pomóc.

Opublikowano

heh ja wgl mam inny problem ^^ ludzie przez clienta 2010 nie moga wbic a przez 2008 moga :) chociaz ze serverinfo czy jakos tak xD tam gdzie jest lista jest taka sama i wgl :)

( ciekawe ile tego czegos jest na serwerach dedykowanych :D

Opublikowano

@up..

 

Na AnimeMT2 miałem klienta z 2010 roku i level z nickiem + różne modyfikacje, nikt nie miał problemu z wejściem na serwer.

A trochę osób grało...

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Ze nie mogą wbić to jest przez to że nie masz wszystkich portów.. obcykałem to.. Trzeba mieć porty dedyka. inaczej przez 2010 polaczy sie tylko hoster serwera.

@Gary Yyy No nie wiem czy to się przyda.. jak komuś to wyskoczyło to sie sam skapnie że nie jest groźne ^^.

To jest komunikat o innych pakietach ^^

Aaa i odblokuj mnie na gg!! Czekam ^^

korneleknew.png

Opublikowano
zmien nazwe tematu na [info] ... :D ( czyli na hamachi client z 2010 nie ma mozliwosci aby dzialal?)

 

Epic fail a ja się męczę aby kuzyn mógł wbić z clienta 2010 :(

Opublikowano

Da rade wbić przez 2010 na hamachi:) Podpowiem, że związane z freebsd... Zwykle hamachi w windowsie zbędne ^.^

Opublikowano

@up

trele morele pobawiłeś sie i poszukałeś po forach i świecisz ?

ale nie wiadomo jak zrobić no-hamachi na 2010 by trzebabyło zainstalować porty w FSBD chyba:(

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

Jakie porty ha ha :P ja nie potrzebuje żadnych portmapów itp. na no-hamachi tak samo ;) wystarczy poszukać po forach xD

Opublikowano

---------------------------------------------

JAK WYGLĄDA BŁĄD?

---------------------------------------------

 

06555428337030300907.png

 

---------------------------------------------

CO ON OZNACZA?!

---------------------------------------------

 

Pewnie wielu z was myśli, że coś się zepsuło. Otóż nie!

Ten błąd zawsze wyskakuje po wbiciu na serwer z klienta 2010.

Napisałem ten tutorial, bo widzę coraz więcej tematów typu "Mam klienta by Kornel i wyskakuje mi taki błąd".

On nie ma w niczym pomóc, tylko żeby pamiętać, że ten błąd nie jest groźny.

Pozdrawiam, Gary.

Przypominam, ze tutorial nie ma w niczym pomóc.

 

LoL ... Chyba tylko ten.

 

Co do tematu jest to tylko informacja

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

U mnie nie wyskakuje to, gdy wchodzę na swój serwer hamachi przez klienta 2010rok...

Lecz dalej nie mogę się połączyć ze serwerem z innego komputera.

Prawdopodobnie jest to przyczyna hamachi z tą końcówką .100.

W serverinfo.py wpisujemy hamachi z normalną końcówką, a IP na połączenie ze serwerem wymaga końcówkę .100 więc pewnie tutaj siedzi problem :)

Hoster połączy się na serwer ponieważ ma hamachi u siebie z normal końcówką na które serwer działa.

Ale jeżeli ktoś chce się połączyć z innego komputera do naszego musi mieć końcówkę .100 by wejść całkowicie do gry.

Ponieważ hamachi z końcówką .100 to teraz główne IP serwera ;).

 

PS. To tylko moje zdanie.

 

Pozdrawiam

 

@EDIT

Dodam jeszcze że portmap do logowania się do gry zmienia IP z hamachi z końcówką .100 ;)

Serwery dedykowane nie mają z tym problemu.

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

No ja nie mam pomyslu na hamachi ale jak wchodze przez 2010 to zero bledow z lvlem obok rangi itd .

 

@eXPieraze

 

No wez nie zartuj gowno wiesz ... Tylko szpanujesz i chcesz zablysnac jak tak to zrob tuta ?

 

Nie bo po co bo nic nie wiem .

 

A nawet jesli nie chcesz dac tuta a wsyzstko wiesz to co by bylo jakbys mial wiedze Bambuska wtedy jakbys nie robil tutow to taki noobek jak ty nie postawilby serwera bo by mial wlam za 2 min i gm mode on .

Opublikowano

Nie zrobie tuta, gdyż co to mi da?:D Chcesz wiedzieć? Zainstaluj hamachi na freebsd i przez IP hamachi co ma freebsd się łącz:P na E*PVP jest. Jak zrywa połączenie to pinguj nonstop.

Co do GM mode to zabezpieczone jest:) też tutek na forum jest.

Opublikowano

Nie zrobie tuta, gdyż co to mi da?:D Chcesz wiedzieć? Zainstaluj hamachi na freebsd i przez IP hamachi co ma freebsd się łącz:P na E*PVP jest. Jak zrywa połączenie to pinguj nonstop.

Co do GM mode to zabezpieczone jest:) też tutek na forum jest.

Czyli zerznąłeś z e*pvp i teraz świecisz??

Specjalnie zrobili to na e*pvp by ludzie zakładający swój serwer na hamachi by mogli pograć z kumplami na kliencie 2010roku...

Więc ta wiadomość powinna być dostarczona dla wszystkich :)

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie zrobie tuta, gdyż co to mi da?:D Chcesz wiedzieć? Zainstaluj hamachi na freebsd i przez IP hamachi co ma freebsd się łącz:P na E*PVP jest. Jak zrywa połączenie to pinguj nonstop.

Co do GM mode to zabezpieczone jest:) też tutek na forum jest.

 

Nie zrozumiales tutek o zabezpieczeniu jest przez bambusa bo reszta jest niepelna i byly wlamy non stop.

Opublikowano

na e*pvp masz pełno. trudno?:)

Nie wiem czy ty chwalisz się tym czego nie zrobiłeś czy po prostu brak Ci piątej klepki.

Pewien User z MPC napisał:

"Bez e*pvp, MPC by nie istniało"

Dziś mogę poprzeć te słowa :)

 

PS.MPCForum jest zacofane jak Polska za Niemcami :P

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Co do UP to nie prawda, owszem oni odkryli duzo rzeczy ale zauważ ze polecy tez sporo odkryli nie będe teraz wymienial co i kiedy ale bez elite pvp mpcforum by instniaolo tylko nie byłoby tylu informacji. :)

Opublikowano

Czemu się kłócicie o byle gówno. Wystarczy zainstalować AKTUALNE porty i hamachi. Nie będzie trzeba portmapów ale chyba będzie trzeba odblokować na routerze.

 

Wydaje mi się, że da się to obejść jakoś ale wątpię, że się to uda tak szybko. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...