Skocz do zawartości

Ban Za Multi?

KAMKILE

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Czy można dostać Bana na IP za multi konto..

Chodzi mi o to że w pokoju mam dwa kompy ( Zwykly Pc i Laptop)

Gram ja na jednym koncie i mam dwóch braci.

Oni też grają i pytanie.

Czy dostanę bana za grę z nimi.

Czasami też gramy na przykład Ft razem i się właśnie boję czy za to dostać Bana można i na ile???

Jeżeli Był taki temat to przepraszam za SPAM :\

@EDIT DOWN

Na ft gramy w 8 osób ale chodzi mi o to że gramy np ja, mój brat , kumpel, 2 kumpel, gościu z klanu i jakiś jeden jełop z europy- nie chcałem obrazić żadnego polaka xD

Edytowane przez KAMKILE

82okudikph2w_t.jpg

sygna by me

Jeżeli pomogłem... KOPSNIJ Plusa xD

Aha dzięki For Replite i pati.

A co do rodziny to w przeciwienstwie do osób mieszkających w miastach to przeciętna rodzina rodzice i 2 dizeci

A ja mieszkam na Wsi i mam dwójkę młodszych braci tylko ;)

82okudikph2w_t.jpg

sygna by me

Jeżeli pomogłem... KOPSNIJ Plusa xD

"pana"

( up )

nie chcę Cię poprawiać ani dokuczyć , mnie też zdarzają się takie błędy, ale bana ^^

PS. ( replite ) Pasuję do Ciebię ten kolor.. ;d Sygna , ranga , Avek ^^

co do top. na 99% nie dostaniesz

na 1 % możesz dostać dlatego :

Jakiś gm Cię nie lubi ;d bo go gnębisz nie będzie Cię miał jak zbanować to Cię za to zbanuje :X

pana nie powinienes dostać ponieważ każdy komputer ma inne IP //

Jeśli w domu jest jedno łącze internetowe, to na każdym komputerze jest TO SAMO IP. To chyba logiczne, czy muszę wytłumaczyć?

Żeby na każdym kompie było inne, muszą być 4 inne połączenia z internetem, np przez proxy.

Hmmm . Raczej nie powinno być bana .

Pomyśl o Kafejkach .

Siedzi takich 8 nałogowców i łupie w CA czy Tibię .

Mają te same IP oraz grają w tym samym czasie .

Czyli tak jak mówiłem raczej nie ...

Żeby w kafejce na każym kompie było to samo IP, to musi to być bardzo lamerska kafejka, w dodatku z kiepskim łączem i słabą klasą adresową.

W normalnych kafejkach, na każdym komputerze jest INNE IP. Inaczej nie przetrwałyby, właśnie z powodu banów na serwerach.

ENDll.png

@up ... każdy komputer ma inne IP ,

ale mają te same Ip łącza ..

ip komputera to tak jak jego numer seryjny , można tak sprawdzić

jaki model itp ...

i też to widać gdy 2 komputery łączą sie przez jedno połączenie ..

pokazał bym Ci to lecz nie mam takiego czegoś

@omek , lenart najlepiej zamknijcie ten temat , problem został rozwiązany

A sam sie szerzy ,

1354406725-U90533.png

created by me

@up ... każdy komputer ma inne IP ,

ale mają te same Ip łącza ..

ip komputera to tak jak jego numer seryjny , można tak sprawdzić

jaki model itp ...

i też to widać gdy 2 komputery łączą sie przez jedno połączenie ..

Chłopie mam prośbę do Ciebie i Twoich mało rozgarniętych kolegów. Nie ośmieszaj się i nie wprowadzaj innych w błąd swoją niewiedzą. Nie potrafisz odróżnić adresu IP od adresu sieciowego komputera w sieci domowej, a dyskutujesz jakbyś miał o tym pojęcie. Proszę Ciebie i Twoich kolegów poczytajcie troszkę o sieciach, a później się wypowiadajcie. Adres IP jest przyznawany przez providera dla odbiorcy internetu. Jeśli w domu masz router i podpięte pod niego lanem lub wlanem kilka komputerów, to te komputery mają takie samo IP zewnętrzne, lecz różne adresy sieciowe, np 192.168.0.1, 192, 168.0.2 itd. Nie mylcie więcej adresu sieciowego nadawanego przez router w domu z adresem IP, bo to dwie różne niezależne rzeczy.

ENDll.png

Chłopie mam prośbę do Ciebie i Twoich mało rozgarniętych kolegów. Nie ośmieszaj się i nie wprowadzaj innych w błąd swoją niewiedzą. Nie potrafisz odróżnić adresu IP od adresu sieciowego komputera w sieci domowej, a dyskutujesz jakbyś miał o tym pojęcie. Proszę Ciebie i Twoich kolegów poczytajcie troszkę o sieciach, a później się wypowiadajcie. Adres IP jest przyznawany przez providera dla odbiorcy internetu. Jeśli w domu masz router i podpięte pod niego lanem lub wlanem kilka komputerów, to te komputery mają takie samo IP zewnętrzne, lecz różne adresy sieciowe, np 192.168.0.1, 192, 168.0.2 itd. Nie mylcie więcej adresu sieciowego nadawanego przez router w domu z adresem IP, bo to dwie różne niezależne rzeczy.

Oo mało rozgarniętych ah to ci dopiero .Znalazła się gwiazda

Zamykam to ponieważ spamujecie na temat wielkości rodziny a nie Bana za multi .

9368_gold.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Ban Za Multi?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...