Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Chcesz Domene Pod Serwer A Nie Numerowe Ip? Wejdz


M@tiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was

 

Przedstawiam wam sposób na domene pod nasz serwer do Tibi a nie Ip numerowe.

A wiec zaczynamy:

Wchodzimy na strone:

www.dyn.pl

I przechodzimy do zakladki Rejestracja

http://dyn.pl/index.php?id=rejestr

I wpisujemy nasz poddomene jaka chcemy miec np. CtrevOTS

Nastepnie klikamy Krok2

Wpisujemy nasze dane(nie musza byc prawdziwe!!

Gdy klikniemy Tak, chce zalozyc konto powinno pokazac sie

Twoje dane:

Imię i Nazwisko: xxx
Email: xxx

Po tym wystarczy sciagnac program, a wiec wchodzimy w zakladke Download

http://dyn.pl/index.php?id=download

Pobieramy (skana nie daje poniewaz jest to oryginalna strona programu ;]

- Dyn.pl DNSUpdate Najnowszy klient - POLECAMY

Gdy juz pobralismy to nalezy zainstalowac, z tym nie powinno byc problemow

Odpalamy, powinno pokazac sie takie okno:

uo0018pb3.jpg

Klikamy na przycisk Dodaj Domene

I wpisujemy uzytkownik oraz nasze haslo ktore ustalilismy w rejestracji

Jesli wszystko sie zgadza powinno ukazac takie okno:

uo0019ge0.jpg

I klikamy Aktualizuj teraz

Od tej pory gdy mamy wlaczony program mamy domene do ots np. ctrevots.dyn.pl

 

 

Jesli bylo to prosze usunac!!

Prosze modka o zdjecie 5%

13032777318975834031.gif

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Te dyn to drugie no-ip. Można tak samo założyc na no-ip i tez miec np testots.no-ip.org. wystarczy zarejestrowac sie pobrac no-ip i zalozyc host

tracesunsmall.jpg

 

Czy dasz minus, czy plus WYWALONE MAM NA TO!

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

mam problem z tym oto ss 21544302909374196508.gif kółko mam na pomarańczowo i jak robię aktualizuj to nadal jest pomarańczowe proszę o pomoc

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja też mam pomarańczowe kółko... Możecie pomóc?

Posty - 25, 50, 100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000, 1300, 1500, 2000.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...