Skocz do zawartości

Najnowszy patch CS:S

tomi1997b

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za Patcha ale jak go uruchamiam to wyskakuje taki cos:

CS:Source 2010 Orange box nosteam [setti] patch 27 [26-to-27]

Software not found

CS:Source 2010 orange box nosteam [setti] v26 could not be Location on your system.

Place patch in counter strike source 2010 folder (where hl2.exe is)! And run patch there!

Visit

http://css.setti.info

Tak pisze proszę o niezwłoczną pomoc

pozdrawiam

Zbieram -

Place patch in counter strike source 2010 folder (where hl2.exe is)! And run patch there!

Patch wklej do folderu z grą a dokładniej to do folderu w którym znajduje się plik hl2.exe

Jak nie bedzie działać to spróbuj jeszcze tego patcha

http://www.mediafire.com/?7rhn5umx093krdz

Wklej go też do folderu z hl2.exe

# Jakiego masz cs:s ? Od setti , czy jakis inny?

Masz czystą instalkę Cs:s?

A to oto ci chodziło było powiedzieć otwórz ten plik w notatniku i dopisz linijkę exec fps to bom zrozumiał bo myślałem że w nazwie mam zmienić czy tam dopisać xD. A co mi da to co kazałeś mi zrobić jeżeli można spytać?(ja dałem ci all + ty możesz mi dać all - chodź i tak bym ci dał + xD) pozdro

Zbieram -

Sorry ale mam problem bo wziąłem ten plik exec otwórz za pomocą notatnika i jak zapisałem go ponownie to ten exec zrobił sie notatnikiem nie wiem jak to powiedzieć i jak opalam css to wyskakuje ...ten plik nie może być read. I teraz ten exec jest plikiem CFG a muszę zamienić na plik RC tylko nie wiem jak :(

Zbieram -

No to ok tak mam jak ty na rysunku ale jak włączam CSS to wyskakuje mi: Counter Strike Source: hl2.exe-błąd aplikacji

instrukcja spod "0x122e9a64" odwołuje sie do pamięci pod adresem "0x0ca18998". Pamięć nie może być "read".

Kliknij przycisk ok aby przerwać działanie aplikacji. O takie coś mi wyskakuje!

Zbieram -

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Najnowszy patch CS:S   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...