Skocz do zawartości

[Pytanie]Wow -Co I Jak Mam Kupic?

Mevik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,wiem że był niedawno taki sam temat, ale wole zapytać logicznie.Ile muszę wydac kasy,żeby przetestowac czy pdooba mi się WoW,i czy w ogóle nie da się ściągnąć pdostawki etc,i kupić pre paida na 60dni, iprzez te 60dni normalnie grac?

Co polecacie n poczatek od czego zacząc,i ile musze wydac na start[nie żadne calysat na początku,bo nigdy nie wbije 85]tylko tak zeby było porozkładane.I jezeli kupie all części to mi cos to da,na poczatku,czy nic?

przetestować możesz za darmo, masz opcje TRIAL na 10dni, możesz wbić max. 20lvl.

klucz do podstawki umożliwia tobie wbicie 60lvla i dodaje 30dni grania.

podstawke i wszystkie dodatki możesz legalnie pobrać ze strony blizzarda.

kupno wszystkich cześci da tobie możliwość podróżowania po całym świecie, bedziesz mógł wbić 85lvl.

Najpierw zobacz sobie jak Ci się bedzie grać na trialu, jak fajnie to kup podstawke ~30zł

Aby przetestować grę czy ci się podoba, zajrzyj tutaj będziesz mógł grać przez 10 dni albo do zdobycia 20Lv :

http://www.mpcforum.pl/topic/261301-tut-jak-zalozyc-darmowe-konto-trial/

Jak już ci się spodoba to kup sobie WoW'a podstawkę, jak już wbijesz ten 70Lv to kups sobie TBC i kolejno WoTLK i Cataclysm.

@Edit, odpowiem na zawsze zadawane pytanie, na samym dodatku nie możesz grać, musisz mieć podstawkę i możesz sobie dokupić dodatki w takiej kolejności jak napisałem.

Dodam jeszcze, ze jesli spodoba Ci sie trial i bedziesz chcial zagrac normalnie, to bedziesz musial kupic podstawke za okolo 40zł (niestety, podstawka podrozala) i miec na dysku WoWa z WSZYSTKIMI dodatkami, czyli wersje 4.03.

Nie musi kupywać od razu wszystkich dodatków... Kupi podstawę, wbije 60lvl, to kupi TBC itd. Może, ale nie musi ;)

Nie musi kupować, może ściągnąć...

Nie musi kupywać od razu wszystkich dodatków... Kupi podstawę, wbije 60lvl, to kupi TBC itd. Może, ale nie musi ;)

dokładnie tak.

EOT

bo spam się robi.

userbarwb.png

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Wow   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...