Skocz do zawartości

Maly Problemik:) Resss


mielasek5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie rzeczy znaleźć nie trudno. Nie są ukryte gdzieś w odmętnych głębinach ustawień bota.

No ale cóż. Pomogę Ci.

Żeby postać akceptowała resa (do tego nie może wracać do miasa po śmierci, więc nie zaznaczaj opcji "Dead" w piątej zakładce), musisz otworzyć trzecią zakłądkę bota. Tam w "Training Options" wybierz zakładkę "Misc Filter" i zaznacz "Auto accept ressurection"

Ok. Postać akceptuje resa. Teraz ress.

W sumie trochę zwiłaści z tym jest. By sprawinie wszystko działało, musisz cleric roda dać do pierwszego slota w inventory, w postaci. Następnie w bocie otwórz drugą zakładkę, a następnie zakładkę "Inventory". W poniższej tabelce znajdź swojego roda, zaznacz i wciśnij klawisz "Set 2nd Weap" (albo "Set 1 st Weap", jeśli atakujesz clerem). Po tych zabiegach wejdź do czwartej zakładki bota i na liście skili odnajdź skill wskrzeszający. Zaznacz go i kliknij "Add to ress skill". Teraz w zależności jak chcesz wskrzeszać.

Jeśli chcesz wskrzeszać jedną osobę, to możesz wejść w drugą zakładkę, poniżej otwórz zakładkę "Other Data", w tabelce poniżej znajdź postać, którą chcesz wskrzeszać, kliknij klawisz z prawej "Ress Player" i zaznacz checkbox "Keep ressing player".

 

Dobra, to teraz się weźmiemy za wskrzeszanie całego party.

Otwórz pierwszą zakładkę bota i wciśnij guzik "Auto Party". W nowym okienku wybierz zakładkę "Party Members" i tam zaznacz checkbox'a "Auto ress party members (Ress skill needs to be set first)"

Mam nadzieję, że przejrzyście wyjaśniłem :)

wiz_taxer.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający forum Maly Problemik:) Resss   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...