Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strona rejestr. nie tworzy kont w bazie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w nazwie tematu

:D

Zrobilem stronke rejestracyjna , wszystko w config.php dobrze pouzupełniałem i gdy stwarzam konto to niby dobrze , ale nie tworzy sie ono w bazie MySQL :\

Tak wyglada skrypcik :

To jest ukryta treść, proszę

Prosze o pomoc ;p

@edit mozna zamknac sam sobie poradzilem

xD

gaaran.gif

Master of Client modding

^^

 

						 "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

Stanisław Lem

Opublikowano

może być tak, że tabele account albo masz zcrashowaną lub nie ma nadanego chmoda. &

 

<edit

 

zrób tak jak mówi kolega niżej a masz 96% pewności, że wszystko się naprawi :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




  • 6 lat później...
Opublikowano (edytowane)
Dla tych co mają podobny problem.....Już to kiedyś pisałem, jak to zrobić

 

1. Odpal Navicata

2. Przejdź do sekcji account

3. Wybierz z górnego panela Query

4. Wybierz New Query

5. Dodaj te wartości: 


To jest ukryta treść, proszę


6. Wybierz Run gdy wyskoczy na dole OK zamknij tabelkę query.

7. Wybierz New Query

8. Dodaj te wartości:

 


To jest ukryta treść, proszę


 

9. Wybierz Run gdy wyskoczy na dole OK zamknij tabelkę query.

10. Zrebootuj serwer, wejdź na stronkę i utwórz konto :)

 

W taki sam sposób, stosując punkt 5 zresetuj tabelki player, player_index przechodząc do sekcji 

player oraz tam wybierając new query. Możesz również zresetować tabelki guild, guild_comment, 

guild_grade oraz guild_member z sekcji player. Kolejną tabelką do restu może 

być tabelka gmlist z sekcji common - również stosujac punkt 5 w taki sposób możesz ją zresetować.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Lancer95
Opublikowano (edytowane)

skoro i tak odkopane to dodam, ze swietny pomysl ze zrobieniem screenshota, by wstawic kod.

Edytowane przez Ceesee
Opublikowano (edytowane)

@2UP

 

Chciałbym napisać odpowiedź lecz brak mi słów. 

 

W sumie to ja myslalem ze to 3 styczen 2017 a tu 2011 No jaki to ja pro nie jestem. xDDD

Edytowane przez Vaxu
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...