Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Rozmowa Z Laska123 Na Gondormt2


Cytryn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy mi się zdaje tylko ze mamy coraz więcej dzieci na serwerach :D ? Ja się nie licze :P !

Podexpianie w v2

0102141341.jpg

Rozmowa w m1 :D

0102162110.jpg

0102162116.jpg

Nie wiem o co mu chodziło jak ktoś wie niech napisze !

 

Kolejne ss próbowałem się dogadac z nią chyba mi wychodziło ! siekierałt ( siekierałt to po engliszu zobaczcie ) :

pierwszew.jpg

drugie.jpg

trzecie.jpg

Pozdro!

 

Jak chociaż raz się uśmiechnąwszy ( tak mi poprawiło byka) bynajmniej dajcie Plusa :D

Opublikowano

Heh , pierwszy raz widzę , żeby ktoś napisał "tfoja" nie specjalnie ;x.

+.

A no tak - coraz więcej dzieci ;x.

Opublikowano

hahahahah ;d , 2 ss jest poprostu piękne xD

COLLECT ONLY -

plakat31.jpg

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1906 !

Nie mów mi że jest lepiej widzę jak się tutaj gra...:(

Opublikowano

Po tych tematach babka życia nie ma na serwie :P Ludzie się z niej tak nabijają że gm nawet się śmieje !

Opublikowano

No i co z tego, ze dziecko? Tobie byloby milo?

Tez robisz bledy, owszem nie takie jak Ona, ale robisz! ;/

+

dobo95.png

Sygrantura by AgatkaPL :) Dziekuję ;)

Opublikowano

Przetłumaczę koniec ;D

 

pierwszew.jpg

Mówi po niemiecku? \ Oni mówią po niemiecku...?

Prosić mówić powoli (widać, że Niemiec...)

Masz?

 

To końcówka co do całego tematu, widać, że dzieciaki tracą rozum... szkoda...

Mój kanał na YT :

http://www.youtube.com/user/TheDaxanGo?feature=mhum

Opublikowano

Ale tłumacz z ciebie dokładny heh :)

Miałem na myśli to że jak nie umie pisać po polsku to może niemiecki

a koniec to

Mówi pani po niemiecku ?

Proszę mówić powoli(wolno)

Masz no byk miał być jestes? pomylił mi się czasownik hast z bist

Co do mapki to klient extreme z laucherem gondoru

Opublikowano

Widziałem twoje "posty" coś się na żartach nie znasz ! :D

Jesteś żałosny i sobie raportuj a co do tematu to pewnie z tobą też by się miło gadało pseudo fanie hałsa

Opublikowano

Ha, najbardziej rozbawil mnie translator w Google Chrome :P tfoja tesz niczego sobie.

Ciekawa rozmowa.

u7zdc8-2.png
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...