Skocz do zawartości

[Pytanie]Doładowanie Konta Paypal

VeAk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy konto paypal można doładować na poczcie zwykłym przelewem bankowym takim normalnym, czy trzeba bezpośrednio z konta bankowego?

Bo tam coś pisze, że trzeba wpłaty dokonać z Konta o takim samym Imieniu i Nazwisku...

A i jak można na poczcie to jak wypełnić druczek? Wypełniałem już ale nigdy na paypal, więc nie chce nic zawalić...

Zbieram add.png jak by co ;p

Jeśli dasz delete.png to foch! I do tego jesteś noobem, dzieckiem neo urodzonym w UPS ;p

na stronie paypala czytałem, że z poczty podobno nie akceptują przelewów. Ale zobaczymy za 3 dni. Nie chcąc tworzyć spamu, taki offtop:

Czy osoba 15-letnia może założyć konto bankowe? Czy będzie mogła zrobić przelew na paypala ZA DARMO (internetowy ofc)?

Googlowałem na ten temat ale nic nie znalazłem

57199140501148694665.png

Może mieć konto ale chyba należy je co miesiąc opłacać. Jak chcesz możesz poprosić rodziców o wpłatę z Banku. Powiesz, że kupiłeś coś na allegro i już.

Co do poczty to tak paypal uznaje taki przelwe jako obcy, jednak z wypowiedzi na innym forum wyczytałem, że często przymyka na to oczy i tam był podany druk jak wypełnić aby doszło. Jeśli dojdzie so środy to napiszę tuta, a jeśli nie to powiem że nie dotarło...

Zbieram add.png jak by co ;p

Jeśli dasz delete.png to foch! I do tego jesteś noobem, dzieckiem neo urodzonym w UPS ;p

Musisz mieć te same dane konto paypal co konto bankowe

Ja wysyłam sobie z Konta bankowego na PayPal i do 10min czekania i kasa na koncie PayPal jest

Tut! Jak wysłać Pieniądze na konto PayPal

1.Logujesz się do PayPal

2.Dajesz Doładuj Środki (błyskawiczne)

3.Wybierasz jaki masz bank

4.Jaka ilość PLN przelewasz

5.Generują się dane

6.Robisz przelew na te dane

7.Czekasz 10-30min na kase

8.Cieszysz się Kasą

Jeżeli Pomogłem daj +

2401477507.png\

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Doładowanie Konta Paypal   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...