Skocz do zawartości

[Pytanie]Od którego robić DT solo?

MangdaL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi tutaj o to , od którego LV da rade zrobić DT , jaki jest rekord, i troche o eq na dt.

Moje kolejne pytanie brzmi : 62lv wojownik Mental Silne ciało m8 Eq BOGA +8/9 TARCZA 61 +9 25% na dt , 40 na strzały , 13k hp - Da rade zrobić DT ? Buffy po 30% Do tego 4 bodych do wybijania łuczników .

Ja solo robię na 72 lvlu mentalem(silne m10 duchowe m8 walniecie g2 i tupka m7(60% trupy + rib śr 34 kd pod expa +4(z konia początkowe wybijanie) i fms śr 31 kd +4 pod expa do wybijania z buta łuczników, mam do tego buffa 61 lvl skille m8+. Na pieczęciach idealnie wybijam spota, uzywam pieczęci i respi mi się kolejny spot. Ogólnie lajtowo. HP mi praktycznie w ogóle nie schodzi, mam 770 defa. Na krytyka bez żadnych potek mam ~60%.

Co do Twojego 2 pytania.

Na 95% zrobicie :)

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

— Władimir Nabokow

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

61lv z eq +7/8/9 robi oczywiście sura wp albo woj mental chyba, że inna klasa postaci z eq +8/9 i bonami full :D

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Dasz radę z tymi 4 bodymi i buffem . Masz pewnie około 500 obrony . Bierzesz całego spota na klatę , a czterech bodych wybija łuczników.

Możecie się też podzielić . Ty bierzesz połowę spota i jednego bierzesz do pomocy z łucznikami a pozostała trójka bierze drugą część spota.

Z kolegami na privie zjechaliśmy prawie całe pieczęcie tylko czasu nie starczyło na króla :angry:

Was jest 5+buff więc spokojnie dacie radę a na PL'u już na 6 piętrze czas nie leci.

Eq to hp,strzały,silny przeciwko potworom,silny przeciwko nieumarłym.

Wyjasnione. Cls

Things have changed. Forever.

314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Od którego robić DT solo?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...