Skocz do zawartości

[Tut] Jak Dobrze Zarabiać W Rom?


sebaknydza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbyś mieć dobre itemy a nie wiesz jak na nie zarobić? Patrzysz na innych i widzisz pro EQ? Nurtuję Cię pytanie: '' Z kąd oni mają takie itemy?'' Otóż oni nie próżnują, nie użalanie się nad sobą. Tylko ciężko na to pracują

(Nie liczę sposobu 1 i 2 ) Jeżeli chcesz się dowiedzieć kilku rzeczy o zarobkach przeczytaj mój tut...

 

Sposób 1

 

DIASY:

 

Chyba najbardziej znane kupowanie diamentów (diasów) czy jak kto zwie. Kupowanie diasów jest to szybki sposób na zarobek (nie koniecznie najlepszy). Kupujemy diasy na stronie www.runesofmagic.com/pl (koszt około 14zł za 100 diamentów) Najbardziej opłaca się wtedy, gdy są promocje typu +100% gratis. Po zamówieniu sprzedajemy 1 sztukę za 10.000-12.000 golda. Graczom powyżej 55 lvl. wysyłamy pierwsi (wymogi kultury) [wyjątek gdy my mamy większy lvl.] Po transakcji mamy około 1kk kasy (2kk po promocji). Wzbogacenie się szybkie lecz czy najlepsze?

 

Sposób 2

 

Kupowanie golda na allegro. Nie jest to zgodne z regulaminem firmy Forgester. Sposób prosty lecz chyba najgorszy z możliwych (częste oszustwa). Szukamy aukcji na allegro gdzie sprzedają gold za real kasę. Po wyszukaniu kupujemy, umawiamy się z gościem i o ile szczęście nam dopisze mamy golda. (cena około 7zł za 1kk)

 

Sposób 3

 

Misje dzienne. To dość ciekawy sposób i dość prosty (polecany prze zemnie). Polega na farmieniu (dropieniu) itemków do misji dziennych w nadmiarze. Szczególnie opłacalny przy lvl 50+.

Najbardziej opłacalnymi itemkami są szkielety które dochodzą po 300k za 100 sztuk lecz zbiera je się wolno. Szybkim zbiorem są itemki na wyżynie ystra: ''ozdoby minotaurów'' (60-90k za 99 sztuk)lub ''lodowe płyny ustrojowe'' pająków (90-110k za 99sztuk). Równie dobrze schodzą z AH ''udźce jelenia z zielonego lasu'' czy ''głowy króla mryxenów'' jak i ''gałęzie entów''. Dobrym połączeniem tego sposobu jest połączenie go z Alchemią (na 40 lvl mamy miksturę szczęścia która zwiększa szansę na drop o 75%)(cena około 0zł + trochę wolnego czasu)

 

Sposób 4

 

WYMAGA 50+

 

Farmienie KS lub Nory cyklopów. Sposób taki sobie zależy od szczęścia i potrzeba hlvl. Z 1 pójścia samemu ma się około 100-200k. Sposób prosty tłuczemy wszystko co się rusza i zbieramy śmieci i sellamy u handlarza. Gdy mamy wartościowszy item typu HD 115+ czy kartę wystawiamy na AH.

 

Sposób 5

 

Umiejętności pracy: Kowalstwo Gotowanie Zbieractwo Alchemia. Sposoby dobre lecz wymagają zainwestowanie pieniędzy (wyjątek zbieractwo) i czasu. Zacznę od kowalstwa sposób opłacalny od 25 lvl. Bo na tym właśnie lvl wyrabiamy ozdoby z setu smoka które ''chodzą'' na AH za dużą gotówkę. Lecz wymaga zainwestowaniu przynajmniej kilku set tysięcy. Gotowanie nie zbyt dobry sposób lecz da się zarobić. Gotujemy potrawy które dodają do ataku, obrony i tp. I sellamy na AH. Zbieractwo żmudna praca lecz teoretycznie opłacalna. Zbieramy rudy drewno i zioła i sellamy na AH. (cena średnich materiałów okolo 40k za 100 sztuk). Alchemia na tym da się zarobić praktycznie od razu. Rozwijamy ją do poziomu 17. Na tym poziomie możemy wyrabiać silne stymulanty które chodzą po 10k/szt. Tak więc się opłaca.

 

Sposób 6

 

Szukamy dobrej gildii i zachowujemy się jak noob. prosząc aby wzięli nas na wysokie insty. Po takiej insicie mamy Memorki (7k za sztukę) i dużo itemków na t4. Sposób jest najszybszy lecz zachowujemy się jak dzieci NEO co bardzo uwłacza honorowym graczom.

 

Sposób 7

 

Wymaga diasów i trochę golda. Kupujemy diasy i piszemy na światowym kupię staty! Kupujemy PFS wysyłamy gość przerabia i wysyła PPO, płacimy i wystawiamy na AH 2 razy drożej. Np. za state z dod zapłacimy 100k + PFS na AH wystawimy go za 600-800k lub state z WA 300k + PFS sellamy po 800-1,2kk.

 

Sposób 8

 

Robienie tierów do broni. Mamy zwykle itemy na 55 lvl. Przerabiamy je na t4 (fuzje kupujemy u handlarza) i robimy tak od groma kamieni później robimy je na t8 (około 7,5kk) lub t9 (nie wiem ile).

 

Sposób 9

 

Wymaga hlvl:

 

Pomagamy w q za kasę. Chyba nie trzeba tłumaczyć.

 

Sposób 10

 

Zbieranie itemków na elitki. Sposób prosty idziemy na opactwo lub lustra i czyścimy. Zbieramy kryształy i esencje i sellamy na AH. 1 kryształ życia - 10k 1 esencja - 20k

 

Sposób 11

 

Łapanie Cavie. Zarobek nawet nawet. Kupujemy pułapki u łowcy zwierzaków i łapiemy Cavie. Te wysoko poziomowe są nawet sporo warte bowiem dochodzą nawet do 500k za szt.

 

Znasz jeszcze jakiś napisz miej wkład w tourtial :)

 

Sposoby sprawdzone TYLKO na SERWERACH PL

RoM Priest/Knight/Scout OFF

Neverwinter TR/GWF OFF

LoL PI - placement now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Tut] Jak Dobrze Zarabiać W Rom?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...