Skocz do zawartości

Public Call Of Duty 4: Wallhack

x0Ph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Poraz kolejny mam zaszczyt zaprezentowac mojego wallhacka do Call of Duty 4 1.7. :D

PUNKBUSTER *UNDETECTED*

punkbuster.png

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=17eb33a995168fedfe502d28fe1234dd14b904c7adba655c657b84b16eba1278-1293978596

Instrukcja:

- Uruchom sinJect

- Znajdz iw3mp.exe

- w drugiej liscie zaznacz CoD4.dll

- Uruchom gre

Wallhack nie jest kompatybilny z PROMOD

Credits:

- Sinner - DLL Injector

http://www.youtube.com/watch?v=5cRuYO8UsCs

post-287549-0-03876100-1293978338_thumb.png

Hack.rar

• 4 tygodnie później...

hmm pobrałem to uruchamiam grę przez ten cheat gra mi się włącza wbijam na serwa i lipa nie mam wh :/ mam windows XP i cod4 modern warfare spatchowany do 1.7 a więc nie wiem co jest przyczyną. Bardzo Bym prosił o samo WH ponieważ jestrem świeżo upieczonym graczem Call Of Duty 4 i gra mi nie idzie ;/ chce się poprostu nauczyć gdzie najczęściej gracze biegają itp. Jeżeli ktoś ma wh które działa na dzieńdzisiejszy to proszę o kontakt lub na GG : 26212757. Dziękuje wszystkim którzy nie czytają do końca i dadzą mi - ..

Zbieram

Plusiki :P

To Ten Zielony Przycisk :P

To Nic Nie Kosztuje A Dla Mnie To Motywacja :P

hmm pobrałem to uruchamiam grę przez ten cheat gra mi się włącza wbijam na serwa i lipa nie mam wh :/ mam windows XP i cod4 modern warfare spatchowany do 1.7 a więc nie wiem co jest przyczyną. Bardzo Bym prosił o samo WH ponieważ jestrem świeżo upieczonym graczem Call Of Duty 4 i gra mi nie idzie ;/ chce się poprostu nauczyć gdzie najczęściej gracze biegają itp. Jeżeli ktoś ma wh które działa na dzieńdzisiejszy to proszę o kontakt lub na GG : 26212757. Dziękuje wszystkim którzy nie czytają do końca i dadzą mi - ..

wlasnie...

jestes swiezym graczem COD'a 4 to powinienes grac bez wspomagaczy bo pozniej bez tego sobie nie bd radzi : ) najlepiej jest od poczatku grac bez i nabijac uczciwo lvle i zdobywac umiejetnosci, by potem byc pr0 a nie lamka : )

W razie pytań lub problemów pisz na PW, email, gg !

email: [email protected]

gg: 31227495 - (odpisuje gdy wejde na gadu ! )

f1b4ef6eb52b2b9.gif

0fd786f54cb7fa0150afb68bbe043a45.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Public Call Of Duty 4: Wallhack   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...