Skocz do zawartości

[Inne]Wielka Prośba Do Wszystkich Użytkowników Fb

Ceny przedmiotów  

69 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ma??

• 2.5kk
      18
    • 3kk
      10
    • 3.5kk
      7
    • 4kk
      34
  2. 2. Ryby

• 80k
      21
    • 100k
      18
    • 110k
      6
    • 150k
      24
  3. 3. Bia?a Per?a

• 60kk
      15
    • 80kk
      12
    • 100kk
      15
    • 120kk
      27

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu swoim i wielu innych użytkowników FishBotów, zwracam się z ogromną prośba o nie sprzedawanie złowionych rzeczy (małży, ryb, pereł) ponizej aktualnej wartośći.

A teraz o co chodzi:

Ceny małży, pereł, ryb, niesłychanie zmalały od jakiegoś czasu (małże były po 4kk, teraz są po 2kk), a innych itemów (bronie,zbrojeitp.) pozostają takie same, dlatego proponuję ustalenie jednej średniej ceny dla małży itp. np. małże po 3.5kk, ryby po 100k, biała perła 90kk itd.

Swoją prośbę chcę uzasadnić tym że "rybactwo" przestaje być już opłacalne, jeszcze niedawno można było zarobić spore pieniążki - dziś, no cóż... bywa różnie.

W ankiecie i postach poniżej podawajcie swoje propozycje cen.

NIE SZKODŹMY SOBIE NAWZAJEM USTALMY JEDNĄ WSPÓLNĄ CENĘ, I BĘDZIE GIT ;)

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Jak dla mnie na s24 Może zostać tak jak jest małze 5kk biała perła 100kk niebieska 70kk krwawa 50kk.

I dlatego właśnie chciałbym żeby i na innych servach, pozostały stare ceny, bo są nowe dużo niżesz (niestety)

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

@@@@@@@@@@@@@@@@ KuReK93 aż Ty kurwa jesteś popierdolony niech każdy wystawia ceny jakie chce jeśli będzie chciał sprzedać taniej niech sprzedaje jego sprawa a Ty kurwa się wpieprzasz weź się opanuj..... Niektórzy nie jadą nie Fish bocie... i chcą sobie kupić małż czy perłę to muszą w hUj kasy wydać.... a Ty pierdolisz Tutaj weź się lecz i proszę moda o zamknięcie tego tematu i przeniesienie do kosza myślę że przemyślicie to a Mood Niech to usunie bo to już przesada.....

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

@@@@@@@@@@@@@@@@ KuReK93 aż Ty kurwa jesteś popierdolony niech każdy wystawia ceny jakie chce jeśli będzie chciał sprzedać taniej niech sprzedaje jego sprawa a Ty kurwa się wpieprzasz weź się opanuj..... Niektórzy nie jadą nie Fish bocie... i chcą sobie kupić małż czy perłę to muszą w hUj kasy wydać.... a Ty pierdolisz Tutaj weź się lecz i proszę moda o zamknięcie tego tematu i przeniesienie do kosza myślę że przemyślicie to a Mood Niech to usunie bo to już przesada.....

o.O ty mu mówisz o opanowaniu ....

Co do tematu myślę że zbędny i tak nikt praktycznie tak jak ty chcesz nie będzie wystawiał przedmiotów wirtualnych ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Inne]Wielka Prośba Do Wszystkich Użytkowników Fb   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...