Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Wielka Prośba Do Wszystkich Użytkowników Fb


Ceny przedmiotów  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ma??

    • 2.5kk
      18
    • 3kk
      10
    • 3.5kk
      7
    • 4kk
      34
  2. 2. Ryby

    • 80k
      21
    • 100k
      18
    • 110k
      6
    • 150k
      24
  3. 3. Bia?a Per?a

    • 60kk
      15
    • 80kk
      12
    • 100kk
      15
    • 120kk
      27

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W imieniu swoim i wielu innych użytkowników FishBotów, zwracam się z ogromną prośba o nie sprzedawanie złowionych rzeczy (małży, ryb, pereł) ponizej aktualnej wartośći.

 

A teraz o co chodzi:

 

Ceny małży, pereł, ryb, niesłychanie zmalały od jakiegoś czasu (małże były po 4kk, teraz są po 2kk), a innych itemów (bronie,zbrojeitp.) pozostają takie same, dlatego proponuję ustalenie jednej średniej ceny dla małży itp. np. małże po 3.5kk, ryby po 100k, biała perła 90kk itd.

 

Swoją prośbę chcę uzasadnić tym że "rybactwo" przestaje być już opłacalne, jeszcze niedawno można było zarobić spore pieniążki - dziś, no cóż... bywa różnie.

 

W ankiecie i postach poniżej podawajcie swoje propozycje cen.

 

NIE SZKODŹMY SOBIE NAWZAJEM USTALMY JEDNĄ WSPÓLNĄ CENĘ, I BĘDZIE GIT ;)

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

Jak dla mnie na s24 Może zostać tak jak jest małze 5kk biała perła 100kk niebieska 70kk krwawa 50kk.

I dlatego właśnie chciałbym żeby i na innych servach, pozostały stare ceny, bo są nowe dużo niżesz (niestety)

Jeśli pomogłem daj+,jeżeli nie daj,-

 

Następnym razem jak chcesz zwrócić moją uwagę, włóż coś fajnego. Biodrówki są sexy ;).

 

Jeśli ktoś kończy grę na s.21 (Candia), s.3 (Obsydian), s.26 (Solar) i ma konto/eq do oddania w dobre ręce, z chęcią przyjmę, może jakoś będę mógł się odwdzięczyć. ;)

 

Postacie w grze Metin2 o nicku: xXKuReK93Xx, Kurek93 itp. nie należą do mnie. W Metinie posługuje się całkiem innym nickiem, nie związanym z tym na MPC Forum

Opublikowano

jak gram na twierdzy w przeciągu 2 tygodni cena małzy spadła z 6.5kk do 4kk ... ale co mi to tam mam 5 metków na raz odpalonych i jest git :D ale odczułem to nawet gdy chcę sprzedać małże zyski są mniejsze ...

Opublikowano

Hehe na wstępie mówię że to nie wypali Dlaczego ?

Ponieważ zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał chęć zarobienia i jak zobaczy małż za 700k to wystawi małż za 500k ;p tak było zawsze i wątpię że to się zmieni

Opublikowano

Wystarczy że jedna osoba będzie chciała szybkiego zysku i inni będą musieli zrobić to samo bo im nie zejdzie towar więc wątpię żeby się coś dało zrobić w tej kwestii.

Opublikowano

To jest normalne to jest demokracja xD każdy narzuca taką cena aby być konkurencyjnym ... jeśli ktoś sell'a za 5kk nie wystawie za 6kk bo nie zejdą więc pomyślał sobie że wystawi za 4.9kk i zejdą szybko ;] i tak właśnie ceny spadają trzeba poczekać aż będzie aktualizacja hs'a i znów ceny wzrosną ...

Opublikowano

Co jak co ale na s22 jak biała perła kosztuje 150kk to wole kupic ulepszone itemy : x a na fb jak na fb na 2 kontach 1 nocka 20 małży : / szkoda tylko , ze malze po 3kk : ///

sygna2.png

Opublikowano

@@@@@@@@@@@@@@@@ KuReK93 aż Ty kurwa jesteś popierdolony niech każdy wystawia ceny jakie chce jeśli będzie chciał sprzedać taniej niech sprzedaje jego sprawa a Ty kurwa się wpieprzasz weź się opanuj..... Niektórzy nie jadą nie Fish bocie... i chcą sobie kupić małż czy perłę to muszą w hUj kasy wydać.... a Ty pierdolisz Tutaj weź się lecz i proszę moda o zamknięcie tego tematu i przeniesienie do kosza myślę że przemyślicie to a Mood Niech to usunie bo to już przesada.....

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Uważam że każdy sprzedawał, sprzedaje i będzie sprzedawał małże itp. za ile chce i za tyle ile potrzebuje wiec ten temat nic nowego nie wniesie...

Opublikowano

@@@@@@@@@@@@@@@@ KuReK93 aż Ty kurwa jesteś popierdolony niech każdy wystawia ceny jakie chce jeśli będzie chciał sprzedać taniej niech sprzedaje jego sprawa a Ty kurwa się wpieprzasz weź się opanuj..... Niektórzy nie jadą nie Fish bocie... i chcą sobie kupić małż czy perłę to muszą w hUj kasy wydać.... a Ty pierdolisz Tutaj weź się lecz i proszę moda o zamknięcie tego tematu i przeniesienie do kosza myślę że przemyślicie to a Mood Niech to usunie bo to już przesada.....

 

o.O ty mu mówisz o opanowaniu ....

 

Co do tematu myślę że zbędny i tak nikt praktycznie tak jak ty chcesz nie będzie wystawiał przedmiotów wirtualnych ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...