Skocz do zawartości

[Dyskusja]Noskumpel

HardCore14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

To znów ja chciałem sięwas zapytać jakie mieliście zwierzątka na 36 lvl. :)

Ja mam w tej chwili szcześliwego chomika 34 lvl nie zmieniałem go bo mi sie z nim dobrze expiło ale mam jeszcze wilka ale nie wiem czy expic go czy nie czy lepiej złpacac barana czy Dużego Mulfona

Piszczcie o swoich noskumplach!:D

Chetnie zobacze jakie macie!

A i jeszcze podpowjadajcie mi jakiego mam złapac nie te co sa opisane wyzej tylko inne

(nie piszcie zebym se kupił krzaka bo mnie i tak nie stac ;) )

Najlepasze zwierze jest takie kture ma duzo hp i obrony9innymi slowy blocker). Zlap sobie Muflona lub barana, albo exp wilka.

No moja historia z zwierzakami no dzisiaj to mnie zaskoczyla. Z 3 zapieczentowanych prezentow wyszedl swinka yeti i diabelek. Oczywiscie nie zlapalem zadnego :unsure:

­

mam wilka tego zwykłego co jest na gorze krem czyli co lepiej zebym bił lvl wilka?

Barycz a stalowy chom dobry :D

@EDIT

Mam też zamiar za NosDolary niedlugo kupic sobie krzakogona zwykle lub Gladiatora opłaca sie kupywac,

czy dobrze sie z nim expi?

czyli lepiej wziać deratyzatora

@EDIT

ja mam woja i chce isc do cp bo robie karte SP Warriora i niewiem w co mam wbic lvl czy w barana w mulfona a moze wilka bo mam? :mellow:

tak dobrze się z nim expi ale raczej na niskim lvlu kup normala, potem na akcie 5 kup glada, dopiero wtedy się przyda.

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Teraz juz chce ostatecznie zapytac co najlepiej expic czy wilka z gory krem czy barana albo mulfona prosze o szczere odp. dziekuje za odp dam (+)

:D

Czasami w CP dropia takie punkty biała literka P czy R nie pamietam i to sa jakies punkty jak je rozdac, czy moze one sie zame rozdaja

(bo nie chce spamowac i zakonczyc ten temat juz :) )

najlepiej chodź za baranem ewentualnie muflonem

A te punkty dropią tylko w cp i ich nazwa to (Zwiększa się ilość punktów) nie zwiększy Ci to czas jest tylko i wyłącznie na te punkty które dostajesz za np. zabicie mobicie moba przesunięcie dźwigni tylko po to one są i na końcu dodaję Ci się te punkty jak przejdziesz CP ;)

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja]Noskumpel   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...