Skocz do zawartości

Pomocy !

chaxer

Rekomendowane odpowiedzi

Co mam zrobić jeżeli gościu włamał na moje konto i zabrał mi dinary i wszystkie bronie m.in mp7a1 gold,famas,m249mini itd. Nick gościa y0upr0. Czy mogę to jakoś odzyskać? Jutro idę na policję założyć sprawę sądową ponieważ to jest zwykła kradzież. Proszę o pomoc,nie wiem co mam robić.

Po pierwsze na policji nie koniecznie go wyśmieja to jest kradziesz włamanie kiedys gdzieś taki program ogladłem że kolesiowi w metin2 ojebali całe konto i poszedł na policje i normalnie sprawa w sądzie doszli po numerze IP z jakiego kompa było logowanie na te konto i koleś zabulił a wy sie obudzcie w końcu to jest 21 wiek takie kradzieże dopiero się zaczynają !!!!!

zgadzam się z kamoxd95 jak cie okradł z konta usunoł lub zabrał koto a te żeczy lub koto było dożo warte to była by sprawa możliwe że w sądzie i by ci musiał oddawać 5 razy tyle + kara więzienna lub prace robocze.

Nie masz pojęcie o czym mówisz, więc nie pieprz do cholery głupot.

Sprawa nie zostanie przez policję rozpatrzona, ponieważ wielkość strat, nie jest wymierna i nie da się jej oszacować. Nie udowodnisz im, co tak na prawde straciłeś. Poza tym wszystkie itemy na koncie jak i samo konto, jest właśnością K2, a policja cudzej własności bez zgody ruszyć nie może. No i ta zasrana niska szkodliwość społeczna, czyli mówiąc wprost - poniżej 250zł, nie ruszają nawet swoich grubych dupsk.

Historia stworzenia Mańka

27.08.2009 Moderator War Rock

08.01.2011 Global Moderator

03.05.2012 Administrator

Now Elita

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Pomocy !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...