Skocz do zawartości

[TuT] Konfiguracja Serwera Pod Hamachi

Arymanik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż ostatnio zauważyłem że większość chce założyć sobie serwer pod Hamachi. Otóż dobrze, dziś pokaże Wam jak to zrobić na moich plikach. Tutorial był kręcony na życzenie, więc jak Wam się nie spodoba, to go wywalcie :P

Link:

http://www.youtube.com/watch?v=QYviIhIo-bg

Film:

Polecam HD

Gdy się przydało kliknij w +++. Dzięki :) i pozdrawiam :D

admin2r.png
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

@UP Sam żeś dureń i idiota. ;) + nie spamuj.

Tak do tematu. Fajny przejrzysty tutek. Leci +.

P.S

kop kop? :P

@DOWN

Patrz na opis. "Tylko do plików Arymana".

Żeby przez Neta podskakiwać, kozaczyć to trzeba mieć nieźle z deklem. Na Realu pewnie Dostał byś shota na paskudną morde i byś wołał o pomoc do mamy. :) Nie przeszkadzaj mi teraz bo nie mam ochoty odpisywać

takiemu debilowi jak ty (bo robię prace domową ( Bo mam zadane) ) w przeciwieństwie do ciebie zamkął bym morde i nie obrażał mnie pajacu bo mnie to nie rusza a odpisywanie takiemu śmieciowi jak ty jest męczące

Za dużo tego mnie.

PS : Please 90% warn

Jak już odkopane to się zapytam...

Czemu jak biore reset w konsoli i zamiast login i hasło wyskakuje błąd "enter for bin/sh" cos takiego:P. Pierwszy raz się zalogowałęm i działało, ale później zrobiłęm sobie konto itd i chcąc zresetować serwer nie wyskakuje login itd. Na plikach raina było normalnie tylko tu coś nie gra:P Ale chciałbym postawić na tych plikach i się pytam:D. Z góry dzięki.

• 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [TuT] Konfiguracja Serwera Pod Hamachi   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...