Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam, Mam Kilka Pytań Dotychących Power Lvl I Nie Tylko !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie:

1.ostatnio zakupiłem Speca (tą blondi) miniguna, aid kit i w niecały tydzień wbiłem cztery i pół lvl-u od rangi CSM1 do CSM5 i jestem ciekawy czy mogę dostać za to bana ???

2.co może być przyczyną tego że czasami minigun strzela choć nie zadaję żadnych obrażeń często mi się to zdarza ???

3.podczas rozgrywki 3 osobowej w trybie Ft na mapce Cabin wystąpił jakiś błąd systemowy i gdy koledzy polegli zombi nie atakowało mnie w cale i wykorzystałem sytuację nabijając 46 combo czy za to też mogę dostać bana ???

4.lubię czasami trochę po campić na elimination czy za to mogę dostać bana ???

zastrzegam w żadnej z tych sytuacji nie stosowałem haków

no i moim zdaniem pytanie najważniejsze.

 

5.słyszałem od kolegi z Niemiec który jest jednym z administratorów Combat arms że w przyszłym roku hakerstwo ma być traktowane jako przestępstwo zwane oszustwem i karane więzieniem lub gdy osoba jest nie pełnoletnia karą pieniężną którą zostaną obciążenij rodzice

Opublikowano

W twoim przypadku nie dostaniesz .

a power lvl jest to : granie na ft do 3 4 rundy i zabijanie się .

mam nadziję że pomogłem daj -

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...