Skocz do zawartości

Snajper

Patrol35

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebujesz do tego specjalnej snajperki kolego ;D

Oto modele strzelające przez szyby pojazdów:

AW50F

Dostępny na wszystkich trybach gry.

Barret 

Dostępny tylko na Battle Group

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.

32Aef.png

By Alicexcullen

"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

ale da sie jeszcze inaczej jesli chodzi ci o hamery czyli te co maja dziure w dachu to mozna przez nia zdjac kogos (wiem bo mi sie odobiscie raz z m24 udalo i z aiaw chyba 2 tygodnie temu) to trza miec szczescie by ci koles nad toba ustawil i zebys zdazyl wycelowac

tak samo w tych wozach przeworzacych, jak ktorys siedzi na miejscu pasarzera to z tylu mozesz go zdjac albo w tych duzych zielonych helikopterach gdy startuja aty wiesz gdzie jest szczelinka by trafic pasarzera

@down mi sie tak udalo 2 razy

ale da sie jeszcze inaczej jesli chodzi ci o hamery czyli te co maja dziure w dachu to mozna przez nia zdjac kogos (wiem bo mi sie odobiscie raz z m24 udalo i z aiaw chyba 2 tygodnie temu) to trza miec szczescie by ci koles nad toba ustawil i zebys zdazyl wycelowac

tak samo w tych wozach przeworzacych, jak ktorys siedzi na miejscu pasarzera to z tylu mozesz go zdjac albo w tych duzych zielonych helikopterach gdy startuja aty wiesz gdzie jest szczelinka by trafic pasarzera

Przez dziurę w dach się nie da... Ale przez szybę i z boku i na wprost AW50F bez problemu.

Tak samo z Barett 82

Historia stworzenia Mańka

27.08.2009 Moderator War Rock

08.01.2011 Global Moderator

03.05.2012 Administrator

Now Elita

na czolg dziala albo dzialalo z zw50f dalo sie ustrzelic, wiem bo widzialem jak znajomy to robil, o ile pamietam to trzeba strzelac w klape (ta przaz ktora sie wchodzi do czolgu) i tam powinna wysawac glowa ale bardzo lekko

odrazu mowie ze nie wiem czy to nadal dziala

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Snajper   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...