Skocz do zawartości

[Pytanie] Gra W Autoit

Rand
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opt("GUIOnEventMode", 1)

;HotKeySet("{F2}", "awarja")

@EDIT $flags0 = 1 ; odweócenie x-ksa

przekierywojujaca()

;========================================================

; by nie tworzyc nowej funkcji wcisnelem tu :P

Func stworz_pociski() ; tak wiem mogłem uzyc tablic ale tak zaczełem i nie chciało mi się zmieniac

ra_hppnxqn.png

popraw ;)

mpc.png

1. Te błędy według ciebie 'nieistotne' -> to są straszne błędy. Zadeklaruj na samym początku wszystkie wyskakujące zmienne jako nieokreślone Globale.

2. _IsPressed... WARGHW! Zgiń przepadnij. 99% procka + reaguje na spację mniej więcej co piąte naciśnięcie.

3.

GUICtrlSetPos($hNewGame, 999, 999)

BZDURA! Jeśli chcesz 'zniknąć' jakiś element GUI - ustaw mu flagę @SW_HIDE za pomocą GuiCtrlSetState(). Ale to i tak nie pomoże, gdyż:

4. GuIGetCursorInfo jest następnym zarzynaczem procesora! Wyrzuć to natychmiast i nigdy więcej do niego nie wracaj!

5. Ale póki jeszcze przy nim jesteśmy...

Global $danekursora = GUIGetCursorInfo($hGui0)

Co to za zwariowany pomysł DEKLAROWAĆ przy KAŻDEJ pętli tę samą zmienną?

Deklaracja powinna być na początku - przed główną pętlą.

W samej pętli tylko przypisujesz do wcześniej zadeklarowanych zmiennych odpowiednie wartości.

6.

$rank_names[$iiiii] = _StringEncrypt(0, $rank_crypt[$iiiii], "inkrementacja", 8)
$rank_pkt[$iiiii] = _StringEncrypt(0, $rank_crypt1[$iiiii], "inkrementacja", 8)

Na jaką cholerę ten Encrypt?! Przecież dane z tego ini są potem ogólnie wyświetlane w rankingu!! Zrobiłeś to chyba tylko po to, żeby wydawało się, że musisz ładować bóg wie co, więc jest tam coś bóg wie jak fajnego, więc jesteś bóg wie jakim programistom... Takim praktykom mówimy nie! Prosty program, po co przedłużać ekran ładowania?! To, że GTA IV uruchamia się na Twoim kompie pół godziny, nie znaczy, że każda gra, która się długo uruchamia jest lepsza od uruchamiających się krótko! ( nie mam nic do twojego kompa - na moim na przykład GTA IV w ogóle by nie poszło :] )

7.

For $i = 0 To 122 Step 100
WinSetTrans($sNazwa_gui, "", $i)
GUISetState(@SW_SHOW)
Next

Plus za to. Tylko, że - jak widzsz - przesłałem wycinek w odrobinę zmienionej formie.

I jak, działa flaga @SW_SHOW?

8.

func security()

if ProcessExists("idag.exe") Then
	MsgBox(1,"Rand Studio","Wykryto narzędzie debugujące, gra zostanie wyłączona",3)
	Exit
EndIf
if ProcessExists("ollydbg.exe") Then
	MsgBox(1,"Rand Studio","Wykryto narzędzie debugujące, gra zostanie wyłączona",3)
	Exit
EndIf
if ProcessExists("Cheat Engine.exe") Then
	Exit
EndIf
EndFunc

Spoko :] Ale wiesz, że nazwa procesu zależy wyłącznie od nazwy pliku wykonywalnego .exe ?

Wystarczy, że ktoś zmieni cheat engine.exe na cokolwiek.exe - i już z 'security' nici.

Lepiej byłoby przelecieć się przez Tytuły wszystkich otwartych okien - za pomocą _WinAPI_EnumWindows - i poszukać czegoś pasującego do wzorca.

Poza tym, to nie są debuggery! ollydbg KIEDYŚ zostało stworzone z intencją bycia debuggerem. Teraz nikt nie używa tego - ani tym bardziej CE - do debugowania!

- - - - -

Uff.

Prosiłeś o opinie :]

Pozdrawiam, z podziwem dla ogromu pracy,

4ggr35510n

Ta sygnatura jest pusta.

nie chce Cię atakować ale u mnie żuzycie procka jest max 30 procent

co do rankingu to jednym z kryterium była możliwość

oszukiwania , więc zrobiłem tego tak bo miałem kaprys lecz po to byś nie mogła edytować rankingu

nie chciało mi sie globalizować 40 zmiennych gdyż i tak wszystko działa

strzelasz dobrze bowiem ustaliłem ze od jednego strzału do drugiego musi minąc 100mls

inaczej za jedną spacją leciały wszystkie labele na raz

skasuj ten post !

Natychmiast!

wiesz czym grożi machanie takimi funkcjami na tym forum

jak jakis neo się dorwie to wiesz co będzie robił kolegom z metina

po za tym teraz po testach is pressed wiem malutko zabiera , głównie to pętle for w adlipsach tyle biorą

mój komp to też złom , procek 1.66 jeden rdzeń z przed pięciu laty :/

Dodałem edita, weź go sobie do serca.

_IsPressed to złoooo.

A co do AdLibów:

Nie do tego raczej one służą, dobrze napisany program robiłby to wszystko w jednej pętli. W każdym razie, zwiększyłbym ziarnistość ruchu - nie muszą poruszać się co jeden pisekl, mogą, np. co 5 pikseli, ale rzadziej i wolniej, jak na 8bitowcach.

Ta sygnatura jest pusta.

Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Gra W Autoit   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...