Skocz do zawartości

Wylacza Sie Warrock Po 20 Min Grania

stomba

Rekomendowane odpowiedzi

zrob reinstala, edit - a teraz moga byc problemy z graniem na hackach bo hackshlaid ma mozliwosc nie tylko wykrywania ale i banowania hackerow a jesli to nie ma z tym zwiazku to poprostu masz shitowego hacka albo nie wiem

@down no wlasnie tego nie doczytalem ale zedytowalem

Jeśli masz Sirosixa to mi tak samo poszukaj se innego hacka

@up

Mam pytanie

Wlaczam warrocka z hackiem i po 10 min grania wyskakuje blad . pisze ze wystapil blad w aplikacji warrock ...

Tak sie dzieje tylko wtedy gdy gram na hacku!!! Mam Win XP hacki sa z injectorem Naeron!! Prosilbym o odpowiedz!

BEDA PLUSYYY

Ślepy ??? tutaj 3 razy piszę nazwa:hack to chyba ma hacka

włączonego

Ja Jestem :

1.Maniakiem Warrocka

2.Przystojny :)

3.Lubiany

4.Nowy na MPCforum

Jeśli chcesz to postaw + jeśli - to napisz na pw albo na moim profilu dlaczego

Jak Ci się warrock wyłącza i masz włączonego hacka to nazywa się CRASH czyli jak G1Admin wejdzie na roma i zobaczy że jest jakiś hacker to odrazu wywala Cie z gry nie wiem czemu ale chyba dla twego bezpieczeństwa zeby cie nie zbanowali.A co do tego co ci wyskakuje to zabardzo nie wiem jak kiedyś grałem na hackach to tez mi kilka razy wyskakiwało a i jeszcze raz grałeś 1 raz 20 min z hackiem i takie coś ci wyskoczylo czy za 2,3,4,5 razem tak samo jak za 1 to moze sie zdażyć każdemu.

Jeśli masz Sirosixa to mi tak samo poszukaj se innego hacka

@up

Mam pytanie

Wlaczam warrocka z hackiem i po 10 min grania wyskakuje blad . pisze ze wystapil blad w aplikacji warrock ...

Tak sie dzieje tylko wtedy gdy gram na hacku!!! Mam Win XP hacki sa z injectorem Naeron!! Prosilbym o odpowiedz!

BEDA PLUSYYY

Ślepy ??? tutaj 3 razy piszę nazwa:hack to chyba ma hacka

włączonego

Np. Na sirosix gram mniej i sie wylacza, na Geoning gram wiecej gdzies okolo pol godz i sie wylaczy i wyskakuje to samo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Wylacza Sie Warrock Po 20 Min Grania   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...