Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na Jakich Instrumentach Gracie? :)


banjok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chwalcie się na jakich instrumentach gracie ;) Czy pogrywacie dla siebie, czy się też dopiero uczycie, a może jesteście zawodowcami :) Ten topic jest poświęcony muzycznym duszom MPC.

 

Ja osobiście gram na gitarze :) Co prawda zaczynam, ale powoli, do celu :) Gram dla przyjemności. poprostu napaliłem się na gitarę, kupiłem i próbuję ;)

 

 

Proszę o powstrzymywanie się od wypowiedzi nie na temat

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gram na komputerze xD A tak serio to nie gram aktualnie ale kiedyś na kompie muzykę robiłem.

1325607230-U48159.gif

Opublikowano

@EmpioS

To, że pisze na zielono, to nie znaczy, że nie trzeba czytać ;) Prosiłem o powstrzymywanie się od wypowiedzi nie na temat.. piszemy na czym gramy, a nie na czym nie gramy i dlaczego tak jest. Sorry...

Opublikowano

Kiedyś grałem na gitarze ale mi się znudziło ;)

asdun.png

 

Lubisz Wiedźmina? A może po prostu szukasz świetnej gry przeglądarkowej wykonanej we flashu ? W każdym razie zapraszam cię do wspólnej gry w Wiedźmin Versus! (kliknij w sygnaturkę)

 

Client Metin2 2008

 

 

44373058.jpg

Opublikowano

Ja grałem na keybordzie, ale przez 3 dni.

Nauczyłem się kolęd dzisiaj w betlejem i pójdźmy wszyscy do stajenki potem klawisz sie zwalił i nie gram.

A guitar hero też się liczy :P ?

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Na keybordzie gram od 5 lat. Na gitarze elektrycznej się dopiero uczę . :P I trochę na flecie pogrywam . :)

Pomogłem daj PLUS

Opublikowano

Keyboard uczę się od 5 lat (Szkoła muzyczna Yamaha :P)

Roland-E35_b.jpg

Mój sprzęcik :D Stary ale jary:](zdjęcie z neta nie mam jak wstawić swojego!)

Zaczynam naukę na gitarce elektrycznej :]

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...