Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Tut) Filmiki Przez Console ;)


wdafa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich postanowiłem , że napisze Tutka jak można nagrać filmik przez console :)

 

Oto instrukcja:

 

1.Gdy gramy otwieramy console (~) i wpisujemy taką oto komendę : /record

 

2.Gdy mam dość nagrywania demka wychodzimy z gry

 

3.Kiedy mam już swoje demko niezbędne do odpalenia demka bedzię ten oto programik :

 

DOWNLOAD:http://www.megaupload.com/?d=F1KBYGTE

SKAN:http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=e635f069cc759d2a635e323ba98edae0d818b3a13890a30e8888cba30d415840-1292290029

 

 

4.Zasysamy programik i zapisujemy go tam gdzie mamy CoD-a4

 

5.Odpalamy ten programik naciskamy Open Demo : Wchodzimy w folder tam gdzie mamy Coda4 ---->Main---->Demos i bierzemy które chcemy demko

 

6.Pozniej odpala nam sie sam CoD ----> i filmik będzie leciał

 

 

Prosze o zdjęcie 10% :)

 

Proszę o przypięcie tematu :-)

 

 

 

Prosze o - i 5

+ <3

Opublikowano

Dodam jeszcze:

 

- nagrywanie /record nazwa_demka

 

- koniec /stoprecord

 

Aby odtworzyć demo należy uruchomić grę w trybie wielu graczy, wejść do menu "Modyfikacje", z listy wybrać mod "ModWarfear" i zatwierdzić przyciskiem uruchom. Od tego momentu możemy odtwarzać każdy filmik jaki nagraliśmy w grze poleceniem "/demo nazwa_demka" :).

Opublikowano

Wiedza tajemna.

Napisz jak to przekonwerotowac do avi to dam ci 5 i tego mminusa

 

 

Otwierasz demko programem Cod4 Player nagrywasz fraps'em, xFire ( czym chcesz ), a format zmieniasz programem np: SUPER ©.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...