Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Lepiej Kupic W Warrocku Mając 1200G1


AΩ™

Co lepiej Kupic.??  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co kupic lepiej.??

    • Famas,CX4Storm Digital Camo
    • Dual Scorions,M121 Gold-Minigun Gold

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poplontalem sie juz taki sklad broni wybrales 2 sa beznadziejne jak juz to kup sobie jak grasz medykiem MP7A1 gold na 8 slot i na 3 slot scorpiony jak masz premke gold bo znizka a jak nie masz to tmp9 a jak grasz energinerem to kup scorpiony gold na 8 slot a na 3 slot tmp9 ;d

Opublikowano

Ja bym ci radził kupić tak (Mój pomysł) : [18:34:07] m60 gold na 8 slot ( za kazde 400g1 darmowe cos)

+ Flashe i może SuperMaster ^^ może crooshair albo bandage :P powodzenia

wcibnb.png

Opublikowano

Po 1 pomóżcie a nie pomuszcie jakies

Po 2 chyba m14 a nie m121

Po 3 kup sobie na meda tmp9 i na 8slot mp7a1 i juz :)

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Jak masz 1200 g1 to kup sobie zestaw dla asalta ja sobie zawsze taka kupuje jak mam preme albo g1: famas,flash,6sloth,adrenalina, dual berety. Jak byly te kolorowe famaski to mielem preme golda to mialem tak:

 

1,combat knife

2,dual beretty

3,famas zwykły

4,granaty

5,famas_es, ale jak niebylo to mialem l85a1

6, Adrenalinka,flash,6sloth

 

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim wszystkiego naj w nowym roku

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Troche bez sensu te twoje 2 opcje...lepiej kup sobie dla meda: na 3 slot scorpy albo mp7a1 i na 8 slot kup TMP9 i na 6 slot med boxy...a jak nie to dla assaulta m60 gold na 8, i FAMASA na 3 i na 6 slot adrenaline ew. flash miny :)

Opublikowano

Nie wiem czemu nazwałeś te opcje zestawem jak to są bronie dla różnych klas.

Jak wyposażasz asaulta to do końcca a nie Famass, a potem bum medyk i cx4.

 

Tak się nie robi bo tracisz kredyty. Wyposażaj meda sobie bo ostatnio często promo na cx4 leci.

Więc jak kupisz coś na 8th slot med to masz szanse, że zleci ci cx4 i do tego zostanie ci jeszcze sporo kredytów.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

DAm ci dobry zestawik nie koniecznie za G1.

 

1. piesci ew katana

2. colt mozesz kupic mp5k ale nigdy go pewnie nie uzyjesz

3. g36

4. granat

5. m249

6. adra +stamina, lub adra+flashe

 

na 8 to g36 camo to nie potrzebne, i m60 gold to nic bo masz m249 chyba ze nie masz premki. to

 

tak jak u gory tylko bez m249 i na 8 m60 gold.

1. piesci ew katana

2. mp5k

3. g36

4. granat

5. -

6. adra

7.nic

8. m60 gold

 

Famasa sie nie opłaca bo gdzieŚ po ostatnich patch,ach

1. Jest zlagowany

2. Zanim nie zauważysz skończy ci sie ammo, jest szybkie i ma ZALEDWIE 25 ammo.

Lepszym wyborem tak jak mówiłem jest G36, sam miałem nie żałowałem, dużo tansze od famasa i wgl.

 

To asfalt, masz tu zestawik dla meda (bez premy)

 

1.katana

2. mp5k

3. k1

4. med kit

5.-

6. med boxy

7. -

8. mp7 gold (tmp sie nie oplaca)

 

A jak masz premke to daj k1 na 5 slot i mp5 standardowo na 3, zawsze pomaga. A nie warto innych broni kupywaĆ.

 

Sniper (prem)

1. katana

2. mp5k

3. aw50f

4. granat

5. smoke grenade (zwraca uwage np. wszyscy będą lecieli do tego dymku bo myŚlą ze tam jesteŚ, a zaczaisz się gdzieŚ z boku i można zabijaĆ.)

6. flash + adra

7. nic

8. tu nic

jak nie masz premki to nie kupuj smoke

 

A co do ankiety nie zagłosowałem bo żadna z tych broni nie jest warta tego już lepiej dla heavy,ego kupiĆ m249 nickel chyba że chcesz sie pobawiĆ na uo lub cqc camp to wtedy kup sobie m134.

mam gdzies czy dacie mi + czy -.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...