Skocz do zawartości

[Pytanie] Jak Uzywac Cheat Engine W Metin2?

ME951

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie. mam do was pytanie, ma ktoś dokladny poradnik krok po kroku jak w grze Metin2 zrobić np z broni na 10lv bron na 20lv? nie robilem tego nigdy wiec pytam was jak to mozna i czy mozna zmienic? albo chociaz czy mozna zmienic dmg z broni +0 na +9? pozdrawiam serdecznie! rozdaje +

jak Ci pomogłem daj minusa <-> gdyż mi to obojętne ale lubie czerwony kolor;]

gdyby moderator widział że pomogłem jakoś graczowi, proszę usuń te kilka % statusu ostrzeżeń gdyż jak nie chcący napisze niepotrzebnego posta choć się staram już tego nie robić bardzo przepraszam.

"to przygnębiające uczucie gdy po długim czasie wracasz z wysokim lv, profesjonalnym eq, na najlepszy spot w m2 gdzie "dawniej" ciężko było znaleść wolne miejsce a tutaj pusto i wszyscy o tym miejscu zapomnieli mimo tego że dawało ono najwięcej zabawy:( "

kliknij tutaj a dowiesz się wszystko o privach

Cheat Engine w Metin2 można używać tylko dla tworzenia efektów wizualnych i ewentualnie tworzenia speedhacka (ale po co to jak są tysiące gotowych).

Jedno jest pewne. Nic co związane z Yangami i itemami nie zmienicie w Cheat Engine, ani nigdzie indziej, bo te dane są zamieszczone na serwerach xD.

fe1cf0dafa02aa74.jpg

A na prywatnych serwerach z clientem z 2010 roku jest dopiero zabawa.

Podpowiem :

CheatEngine+pokazywanie itema (jak szkłem na PL).

Mówi to wam coś? :D Wszyscy się mnie pytaja skąd mam hwanga hah

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

W Cheat Engine możesz zmieniać tylko wygląd danych przedmiotów np. na stal i kase też możesz se zmienić.Poradniki masz na http://www.youtube.pl

Daj delete.png nie bądź cham!!!To tylko jedno kliknięcie,to cie nie zje!!

abemkor.gif

Niech twój przeciwnik założy kubek KFC na głowę a na 100% wygracie :D

witajcie. mam do was pytanie, ma ktoś dokladny poradnik krok po kroku jak w grze Metin2 zrobić np z broni na 10lv bron na 20lv? nie robilem tego nigdy wiec pytam was jak to mozna i czy mozna zmienic? albo chociaz czy mozna zmienic dmg z broni +0 na +9? pozdrawiam serdecznie! rozdaje +

takie rzeczy są możliwe tylko przez włamanie się w jakiś sposób na serwer czego ty na pewno nie zrobisz i nikt za ciebie = daj se spokój i nie graj w metina!

@down

a jak ty se wyobrażasz takiego metińczyka programistą? ty chyba nawet nie wiesz co metin robi z człowieka

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

takie rzeczy są możliwe tylko przez włamanie się w jakiś sposób na serwer czego ty na pewno nie zrobisz i nikt za ciebie = daj se spokój i nie graj w metina!

Racja, ale nie musi przestać grać w metina, no chyba, ze bez hacków sobie nie poradzi ;x

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

• 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Jak Uzywac Cheat Engine W Metin2?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...