Skocz do zawartości

Jak Zrobić Taki Fryz? :D

Rodimop

Rekomendowane odpowiedzi

Rodimop, to nic trudnego. Potrzebujesz :

1. Gumy albo żelu ( Mocnego Dobrego).

2. Pianki do włosów.

3. Grzebienia z cieniutkimi paseczkami, i jeden z grubymi.

4. Prostownice do włosów.

Teraz tak : Prostujesz delikatnie włosy żeby tylko końcówki były proste. Nakładasz troszeczkę pianki do włosów, ale odrobinkę, i rozprowadzasz po włosach. Potem delikatnie prostujesz włosy (Powinny stać się troszkę twardsze.)

Teraz : Idziesz do lustra i nakładasz gumę, nie za dużo. Układasz rękoma, taką fryzurę jak chcesz. Z tyłu nakładasz trochę żelu i czeszesz leciutko, (Najpierw musi trochę stwardnieć)

Na koniec, układasz fryzurę grzebieniem z grubymi paseczkami.

Za pierwszym razem może Ci nie wyjść, ale ja tak robię.

@edit Zapomniałem dodać, potem ciągniesz lekko palcami, jak chcesz mieć takie odstające jak on ma.

Kappa.

Rodimop, to nic trudnego. Potrzebujesz :

1. Gumy albo żelu ( Mocnego Dobrego).

2. Pianki do włosów.

3. Grzebienia z cieniutkimi paseczkami, i jeden z grubymi.

4. Prostownice do włosów.

Teraz tak : Prostujesz delikatnie włosy żeby tylko końcówki były proste. Nakładasz troszeczkę pianki do włosów, ale odrobinkę, i rozprowadzasz po włosach. Potem delikatnie prostujesz włosy (Powinny stać się troszkę twardsze.)

Teraz : Idziesz do lustra i nakładasz gumę, nie za dużo. Układasz rękoma, taką fryzurę jak chcesz. Z tyłu nakładasz trochę żelu i czeszesz leciutko, (Najpierw musi trochę stwardnieć)

Na koniec, układasz fryzurę grzebieniem z grubymi paseczkami.

Za pierwszym razem może Ci nie wyjść, ale ja tak robię.

@edit Zapomniałem dodać, potem ciągniesz lekko palcami, jak chcesz mieć takie odstające jak on ma.

o.0 Hardkor !

Nie wiem czy mam prostownicę, ale i tak mam proste włosy ;P Postaram się jakoś to załatwić :D

Don't feed trolls ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Jak Zrobić Taki Fryz? :D   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...