Skocz do zawartości

[Pomoc] Toaot

adan1999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje Tactical Ops Wojna z Terrorem od razu całą grę, ponieważ mój ulubiony serwer mi nie działa zwie się on podajże "spielwieserver" jest to CTF co prawda mam płytę instalacyjną, ale gdy zainstaluje od nowa to jest tak samo a mianowicie gdy się włącza nie ma nic i cały czas mnie reloga nie wiem czemu tak jest jeszcze przed instalacją wszystko git działało normalnie się serwer włączał prosiłbym kogoś kto zna ten serwer lub na nim gra bez problemów o to aby "użyczył " mi swój toaot ...

nie nie chodzi o ping, ping mam 60 czasami nawet mnie a czasami więcej a ogólnie to nie mam błędu tylko nie mogę wbić na serwer czasami mi się udaje, ale nie mam celownika i automatycznie robi mi relog i od nowa tak w kółko... :angry: up czy mógłbyś wrzucić tu swojego toaot? albo niech ktoś inny wrzuci tylko tak z przed 3-4 miesięcy ... o.O a dokładnie jest to serwer "www.spielwieseserwer.de [CTF]" czy coś podobnego tylko jest to na wersji 3.4. Miałęm wersję 3.5 ale mnie zbanowali z używanie cheatów i tutaj sa lepsze mapy... :) (a tak w ogóle to co to są te tost'y ?)