Skocz do zawartości

Mena Pt

PedoGirl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukamy osob do party na Isro (Nowy serwer Mena)

PARTY:

warrior(1h)/cler

rogue(xbow)/cler

bard/x (int)

2x (wizard/x)

wizard/cler

cler/warlock lub warlock/cler

bard/cler lub cler/bard (int)

lub

warrior(1h)/cler

rogue(xbow)/cler

bard/x (int)

2x (wizard/x)

wizard/cler

cler/warlock lub warlock/cler

bard/cler lub cler/bard (int)

Interesuja nas ludzie ktorzy MAJA doswiadczenia w grze w PT

Czego oczekujem

-kultury i szacunku do osob grajacych w Pt

-oglady

-posluszensta wobec lidera

-Ważne jest żeby każdy mógł się stawić na ustaloną godzinę

Podania prosimy pisac wedlug wzoru (podania w tym temacie)

Build -

Doswiadczenie -

Wiek -

Teraz maly opis jak sobie wyobrazamy expienie:

warrior skupiana na sobie wszystkie moby dzieki skilowi protect i innym co zwiekszaja agro

majac blessa + skina + earth barrier + music od barda (to powinno wystarczyc by expic o 7 lvli wyzszych mobach, oby ^^) moby wiekszy lvl wiecej hp wolniej padaja to pozwoli rogue wyrobic sie z lurowaniem

cler bedzie 'inteligentnie' helowal wariora tak by nie lurowac na siebie mobow.

bard - mp music itd.

wizz - dmg oraz earh barier

warlock - debuffy

jesli bedzie zle to bedzie dwoch bardow i zamiast warlocka-> cler... troche pokombinujemy i bedzie ok

Jesli nie wiesz w jakich godzinach bedziesz mogl grac lub nie jestes pewien -odpusc sobie

Jesli zgloszasz sie z mysla ze pograsz chwilke i odejdziesz - odpusc sobie

Jesli masz jakis trudny charakter, bez kompromisowy lub niepotrafisz zrozumiec co do Ciebie ktos mowi -odpusc sobie

Jeżeli skład się zbierze zamkniemy rekrutacje osoby ktore wybierzemy dostana moje GG, tam dogadamy ostateczne szczegoly.

Dzieki!

AKTUALNY TEAM:

warrior(1h)/cler-balonik

wizard/cler-PedoGirl

Jola.png

ja mam lepsze pytanie: po co xbow ?

ps. jak myślisz, że rogue tylko do lurki jest lepszy od warriora, który nie dość, że luruje to jeszcze będzie skinował i fency dawał to jesteś w błędzie :P looknij na pt w alex warriorzy tam lurują.

LifeSro

FusionRoad

Warrior ma za zadanie brać moby na siebie ,a jeżeli expimy na mobach np.7 lv wyżej to warriora lury byly by zbyt efektowne :) i myśle ,że pt predzej czy pożniej bo padło.. dlatego też rogue napewno wyrobi się z lurowaniem,bo moby wiekszy lvl wiecej hp wolniej padaja to pozwoli rogue wyrobic sie z lurowaniem

PS:Jeżeli chcecie podrzuce wam filmiki z YT jak radzi sobie Rogal z lurowaniem i jak korzysta na tym całe pt

Jola.png

A co wy chcecie bez bota grac?

Bo jak z botem t stawic i niech chodzi nie?

A jak chcesz bez bota grac to lepiej idz na inne forum...

-posluszensta wobec lidera

a co to szkola?

mi sie wydaje ze ta grupa powinna byc zgrana, a nie nikt nic nie moze powiedziec tylko lider jest najwazniejszy.

ja tak rozumiem te slowa.

aKiMaLaGa

WoSuAaAaAp

KwiKwiChrumChrum

•  
  • Zbieram Minusiki.

haha nie czytałem tego wcześniej, ale dzięki @upowi zajarzyłem :D Tacy goście są niepoprawni... przecież silkroad to gra pod bota jeśli chodzi o exping... ewentualnie można sobie zrobić goldboty żeby się utrzymać. Ale rzeczywiście rozbawił mnie ten gość xD

ps. jeśli chodzi o różnicę tych np. 7lvl-i to robimy tak:

1 pt główne

2x pt goldbot

dzięki temu nasze party będzie miało tyle golda, że zawsze będzie w ładnych secikach a nawet z soxami biegało... W dodatku na tych nowych serwerach ceny IM są po prostu przezabawne :D Można kupić popa za 4-5m itd. Na syrenach pt 8/8 (leveluje się je w 2-3 dni) zarabia spokojnie 4-5kk na chara w 24h. więc doprawdy lepiej jest bocić niż być LEGIT !

ps. ten serwer jest dla Arabów... jeśli jest ich tyle na normalnych serwerach to strach się bać co tam się będzie działo...

LifeSro

FusionRoad

Przecież to forum o botach.. można było by sie domyslec ,że chodzi mi o bota,a z tym posłuszeństwem chodzi mi głownie ,że gdy mówie kto ma o której być to niech bedzie..

[email protected]

ciesze się ,że Cie rozbawiłem ale jakbyś był inteligentny to byś wiedział o co chodzi.Wracając do gry bez bota musze się zgodzić może i niema ona sensu ale znam osoby które grają sami (czyt.bez bota) i dobrze im z tym.. Myślisz ,że takich PT niema ?? gdzie grają poprzez ventrillo ,skype itp. sam grałem w takim ze znajomymi i powiem Ci ,że jest wiecej frajdy niż odpalenie sobie bota który all robi za ciebie.Ale są gusta i gusciki ,wiec jeden woli tak drugi tak.. u jednych liczy się twój poziom(czyt.level) a u niektórych liczy się tylko i wyłacznie dobra zabawa

PS:Araby też ludzie i bywa nawet ,że lepsi od polaków ^^ bo najlepiej oceniać ,a sami nielepsi.. takie jest moje zdanie o polakach..(może ,dlatego że spotkałem już paru bardzo wporządku i niemam nic do nich)a polaków też niebrakuje.I najważniejsze .. NIKOGO NIEZMUSZAM DO GRY W TYM PT,jest to tylko i wyłacznie twój wybór .. aktualnie moge tylko powiedzieć ,że trzy osoby już sa :).

Jola.png

Jesli nie wiesz w jakich godzinach bedziesz mogl grac lub nie jestes pewien -odpusc sobie

To mnie "zmyliło" uznałem, że chodzi o grę bez bota... napisz po prostu Z BOTEM i cool :P co do Arabów to nic do nich nie mam, ale tylko do tych, którzy znają ang i nie noobią.

LifeSro

FusionRoad

Jeżeli tak bardzo chcesz to możesz siedzieć 24/7 przed komputerem ale w pt preferowany jest bot :).I umiejętnosci obsługiwania go.Legit chodziło o to ,że znam sporo osób które bociły od 1 lv nic niewiedząc o silku.. Potem o wszystko pytali mając lv 100+.. to dla mnie jest troszke dziwne

Jola.png

@up

wiedziałem, że to nie ja czytam bez zrozumienia / to nie ja nie rozumiem co ludzie piszą ! Kurna przecież jemu chodzi o pt 24/7 na bocie każdy tak robi (no może Ty nie).

Nie sądzę, żebyś szukał osób, które nie umieją grać (zazwyczaj Ci wszyscy legici mają 50lvl, bo +/- tyle da się zrobić bez bota... da się więcej, ale to już dla totalnych no-life-ów)

Na Twoim miejscu zrobiłbym 24/7, bo idąc tak po 5h to za rok będzie 60lvl :)

LifeSro

FusionRoad

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Mena Pt   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...