Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprzedam Postac!


caric122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(Prosze admistratora o nie usuwanie postu)

 

Wiec Witam wszystkich.

Jak w temacie sprzedaje postac opisze wam ja..

 

Moja postac ma na imie Da_Fi

________________________________________________-_______

Bagde_Elite_ Scout Grade B 1 Lv Solider 1 Lvl Prison 1 LV

 

Staff Seargent i 3 kropki na dole :dddd

 

______________________________________

Total Matches Played 217

Wins 110

Losses 104

Total Kills 6297

Death 2091

 

Exp. 37276

Headshots 717

Team Kill 0

Desertion 61

:_________________________________________

Moje bronie

Mp5-Adv 5Dni

Green Muzle Flames 5 Dni

45 K GP

0ZP

 

____________________________________

 

POSTAC SPRZEDAM ZA JEDYNE DOLADOWANIE 5-10K zp!! wiecej info na pw

10645758_4_36.png

 

Takze I Zbieram PLUSIK!!!! +

Opublikowano

To ma być żart ??

Po

1- temat zaraz zostanie zamkniety

2-taka range kazdy sobie nabije w góra 1 dzien

3-za 10k zp trzeba dać 30zl i ty myslisz ze to ktos kupi ?

Amen!

LUBIE mrówki

Opublikowano

właśnie ja jurz mam taki lvl w 4-5 dni

 

a i tak mam mp5-adv na 90dni

m4a1-xmas

gren muzle flame

katane

wszystkie bagi

badgy to soldier poziom 3 sniper 1 poziom scout 3 poziom assasin 3 poziom elite 1

i 2 k zp

i różne

i 200 000k zp

 

 

więc masz zwalone bronie wiesz..phh - ci

 

 

 

no i kutinio dostaje +++

Opublikowano

Lol. Wiadomo ze każdy nabije tako range w 1(zależy ale ci co grali to raczej tak) dzień + może nazwać konto i kupić dowolne bronie LOLOLOLO . Ty chcesz chyba znaleźć jakiegoś 5 latka co umie obsługiwać telefon ale nie za bardzo kojarzy :P NIE wiem po co ten temat.....

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

 

6134792_4_18.png

 

Staty nie za dobre ale nadrabiam :P

  • Jestem nowym użytkownikiem wienc proszę o wyrozumialosć i +

Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

przykro mi, zamykam

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...