Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czekamy Na Nowy Rok


Krzysztofa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam specjalnie dla was we flashu zrobiłem stronke, na której jest odliczanie do nowego roku !

 

oto jej adresik:

 

http://www.2011.metinariax.pl

lub przenieś

 

i nic czekamy i szczęśliwego nowego roku, życzy Krzysztofa i dobry kolega MrManiek !

pozdrawiam i zapraszam do czekania razem ze mną !

 

To jest jest żadna reklama !

 

szablon robiłem dla Mańka. I oddałem mu pełne prawa do tego!

 

aha i liczę na plusik za bonusa xD

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nie wiem jak to zrobić, ale dla polaków i dla nas będzie ok,

właśnie kilka banerków dodałem z MPC :)

 

EDIT:

 

Teraz stronka FULL wypasik xD

 

@2XDOWN

 

A na chuj mi ta strona?

 

a po to żebym ja miał bym kogo raportować

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

łahah ale polew !

 

To ja czekakm na nowy roczeke !!

 

Jak ja raono wstane O.oo


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

UP

 

co to ma być za spam, ja tu takich nie zapraszałem, jeżeli nie chcesz to

nie wbijaj na nią, wszyscy macie raporty, z tym:

 

A na chuj mi ta strona ?

 

pozdrawiam i wyganiam spamerów jak wy ^

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

UP

 

co to ma być za spam, ja tu takich nie zapraszałem, jeżeli nie chcesz to

nie wbijaj na nią, wszyscy macie raporty, z tym:

 

 

 

pozdrawiam i wyganiam spamerów jak wy ^

 

ZJEBAŁEŚ KĄBO JAPJERDOLE.

Opublikowano

No jeszcze pare minutek (15)

Wszytkiego naj w nowym roku :)

Wychodze na dwór już więc troche przedwczesne !

Zbieram plusiki :) Kliknij ten zielony znaczek po prawej (add.png)!

Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie pomoże :))

GG: 778 46 40

 

sharpsh0ter.gif

sharpsh0ter.gif

 

 

sygnagifxd5.gif

asdadasdasb954.gif

 

 

Opublikowano

nom jeszcze dokładnie 14 minut i kilka sekund, wszystkim ponownie życzę naj naj naj w nowym roku !

i mniej banów ! xD

 

pozdrawiam i spadam na rynek, bo Fajerwerki nawalają zaraz :)

 

@UP

 

a ty za taki spam powinieneś zostać wywalony z tego forum, to jest niedopuszczalne !!

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

No to jak bym już nie zdążył :D

 

Wszystkiego najlepszego i żeby ten rok był lepszy niż 2010 ;)

Przynajmniej ja tak chce ;( <3

 

A więc najlepszego !!

 

@Topic

 

Ładny szablonik ;p


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

pozdrawiam i spadam na rynek, bo Fajerwerki nawalają zaraz

 

@UP

 

a ty za taki spam powinieneś zostać wywalony z tego forum, to jest niedopuszczalne !!

 

Jak wrócisz z imprezy to mnie wywal z tego forum bo moje zachowanie jest niedopuszczalne. Będę się kajał jutro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...