Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Szybkie Konwertowanie Ogromnej Ilości Ikonek Do Tga.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TUTORIAL

Szybkie Konwertowanie Ogromnej Ilości Ikonek Do Tga

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Wstęp

 

W tym poradniku opiszę jak w bardzo krótkim czasie przekonwertować

ogromną ilość ikonek (np. .png, .jpg, itp...) do formatu TGA (.tga).

 

 

 

 

Akcja

 

1.Pobieramy Image Converter Plus ze strony :

To jest ukryta treść, proszę

2.Instalujemy...

3.Po zainstalowaniu uruchamiamy.

4.W polu "Save images in" ustawiamy "TGA".

5.W polu "Convert images to folder" ustawiamy folder do którego ikonki będą konwertowane.

6.Przechodzimy do zakładki Add Photos.

7.Klikamy "Add Images" i dodaje zdjęcia pojedyńczo lub odrazu wszystkie na raz.

8.Klikamy Start.

 

 

 

 

Koniec

 

Jeżeli wszystko zrobiliście dokładnie według powyższego poradnika

ikonki które przekonwertowaliście powinny być w wyznaczonym przez was

folderze w formacie TGA (.tga).

Pozdro.

 

 

 

 

Dodatki

 

Można konwertować pliki z bardzo wielu formatów na również bardzo wiele formatów.

Chociażby JPG do PNG...

Takie ikonki które można konwertować np. z JPG znajdziecie chociażby na stronie :

To jest ukryta treść, proszę

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 

 

Pozdrawiam.

Z Poważaniem

TopSecretMan

sygna RMCF1902

Opublikowano

Quartizite,

nie koniecznie.

Tam masz taki [+].

Klikasz i ustawiasz parametry.

To też zależy od clienta.

Konwertowanie jest dowolne ;)!

sygna RMCF1902

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego to jest demo. Nie będzie działać jak powinno w rogu obrazka będzie logo tego programu. Trzeba ściągnąć full wersje

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...