Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Quest]Napisze Mi Ktos Qesta Na Drop


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje kogos kto napisze mi qesta na drop Broszury szermierki :

Chodzi dokladnie o to:

-aby od 70lvl dropila wszedzie

-dropic ma odrazu do eq czyli nie na ziemie tylko odrazu

-i drop jej taki no np atlantydy setaow wezmiemy spot to za 2 razem

Za pomoz limit + lub - :P pls pomozcie :)

OsadaMt2 Tak Wiele Do Zrobienia, a Tak Nie Wiele Czasu....

Opublikowano

nie wiem jak o dropie napisac jak ktos gral na elitemt2 to zeby dropila tak jak sztaby chodzi mi tu o czas wydropu czyjakos tak pls pomozcie jezeli yemat nie tu powinnien byc napisany to przepraszam

OsadaMt2 Tak Wiele Do Zrobienia, a Tak Nie Wiele Czasu....

Opublikowano

le no co ja takiego zrobilem jaki double post?

O co chodzi nie moze mi ktos po prostu napisac tego qesta gdzies byl temat o tym ze Pisza qesty ale nie moge znalezc moze mi ktos da linka do niego lub tutaj da tego qesta naprawde jest mi potrzebny

OsadaMt2 Tak Wiele Do Zrobienia, a Tak Nie Wiele Czasu....

Opublikowano

No w sumie napisał, że mają dropić wszędzie :D

Postaram się naprawić limit do +/-5 lvl, ale nie wiem czy znajdę odpowiednią funkcję.

 

@Edit

No cóż, takiej komendy niestety nie ma :)

Ale można tutaj określić rasę przeciwnika, tzn., czy jest Demonem, Zwierzęciem, Ezotem. Na niewiele się to przyda, ale można mobom high-level dać inną rasę. Oczywiście wpłynie to też na bony typu: "Silny przeciwko"

Opublikowano

o to chodzi wszedzie maja dropi ale slabo troche ale jednak cos tam ma lece\iec jeszce mi powiedzcie jak takiego qesta dac to bede juz wogole happy ^^

OsadaMt2 Tak Wiele Do Zrobienia, a Tak Nie Wiele Czasu....

Opublikowano

Thx gracjan lap + temat do zamkniecia

OsadaMt2 Tak Wiele Do Zrobienia, a Tak Nie Wiele Czasu....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...