Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zmiana Limitu Poziomu Usunięcia Postaci


Arymanik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

 

Dziś opiszę w krótki i prosty sposób jak zmienić limit usunięcia postaci. Rozumiem niektórzy mają maksymalny poziom 255 na swoich serwerach i jak wiemy nie da się ich usunąć, Pojęcie bardzo błędne, ponieważ wszystko się da :). Dziś zademonstruje Wam, jak to zrobić.

 

 

Musimy połączyć się przez Klienta FileZilla, lub WinSCP chodzi mi o protokół sftp.

 

Otwieramy połączenie....

 

Gdy się połączymy musimy wejść do katalogu gdzie mamy pliki serwerowe, może to być

/usr/home/game/....

/usr/rain/game/

/home/game/

 

 

 

Szukamy tutaj katalogu który nazywa się:

 

db

 

 

wchodzimy do niego i otwieramy pliczek:

 

conf.txt

 

 

Wygląda On tak:

 

...
TABLE_POSTFIX = ""

BIND_PORT           	= 15001
DB_SLEEP_MSEC       	= 10
CLIENT_HEART_FPS    	= 25
HASH_PLAYER_LIFE_SEC	= 600
BACKUP_LIMIT_SEC    	= 3600
PLAYER_ID_START = 100
PLAYER_DELETE_LEVEL_LIMIT = 70
...

 

Zmieniamy wartość:

 

PLAYER_DELETE_LEVEL_LIMIT = 70

 

na jaką tylko chcemy jest to LIMIT usunięcia naszej postaci:), możecie tam wpisać i 999 :P

 

Zapisujecie zmiany, oraz restartujecie serwer, nie maszynę!! Serwer wystarczy :P

 

Od tego momentu możecie usuwać postać z maksymalnie takim poziomem jaki sobie ustawiliście :)

 

Pozdrawiam Aryman

 

Jeżeli TuT Ci się przydał albo spodobał zaserwuj mi ++++ :)

admin2r.png
Opublikowano

A ode mnie +, bo mi się przydało, np jak robię sobie postacie testowe z poziomem 100, nie mogę ich usunąć, a w sql mi się grzebać nie chce.

napiskx.png
Opublikowano

ja dam + i 5

ponieważ nie widziałem tuta takiego i nie znam tego chociarz jeden nie kopiuje tematów

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...