Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Różnica lvli - do ile max coś wyleci z moba?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie pytanie a mianowicie:

Jaka może być maksymalna różnica lvl między mobem a graczem żeby lecial z niego lot i kasa? np. mam 30 lvl i jaki moze być minimalnym lvl potworów zeby mi cos lecialo z nich

Opublikowano

Różnica może być 10. Tak samo jest z metinami.

Oh, dałam tylko głupi przykład. ;d

Z metinami tak jest ^^.

Skoro nie wiesz, to po co się wypowiadasz?

Opublikowano

Różnica może być 10. Tak samo jest z metinami.

Za co ty KidModa dostałeś? Za idiotyzm?

Powiedz mi dlaczego na 40 lvl'u mam drop z dzikusów i na 40 lvl'u dzisiaj wydropiła mi KU z metina czerni? (fartem, ale wydropiła)

 

@Topic

Nie wiem. Nie słuchaj sie tego idioty wyżej. Sądzę, że gdzieś tak 15lvl +/-

Opublikowano

Za co ty KidModa dostałeś? Za idiotyzm?

Powiedz mi dlaczego na 40 lvl'u mam drop z dzikusów i na 40 lvl'u dzisiaj wydropiła mi KU z metina czerni? (fartem, ale wydropiła)

 

@Topic

Nie wiem. Nie słuchaj sie tego idioty wyżej. Sądzę, że gdzieś tak 15lvl +/-

 

First Hoshi jest kobietą. Second, nie dodała prefixu, co ja zaraz uczynię. Dalej nie umiem wyliczać po angielsku, ale z metinów 10 lvli w dół jest w miarę drop, co nie zmienia faktu, że 15 lvli wyżej też coś może dropnąć.

Wydaje mi się, że z mobków do 15 lvli cokolwiek będzie lecieć, potem już nic.

Opublikowano

Różnica może być 10. Tak samo jest z metinami.

Oh, dałam tylko głupi przykład. ;d

Z metinami tak jest ^^.

Skoro nie wiesz, to po co się wypowiadasz?

 

 

Twoje zachowanie na forum i styl modowania jest ponizej 0 . Sory ale kazdy post to spam , nie pomagajacy , kazdy zamkniety temat jest nieskonczony poprostu ja pierdole ....

 

Co do topicu jak up powiedzial to 13 lvli roznicy lecz niektorzy mowia ze z metkow to 15 lvli. Oczywiscie znajdzie sie sytuacja ze ubijesz metka 5 lvl 65 lvlem i dropnie cos ale to pewnie dlatego ze ktos zaczal tego metka wystarczy ze uderzy 1 raz a ty mozesz miec drop.

wakow9.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...