Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wojtek] Czyli Kwintesencja Zajebistości W Jednym Zajebistym Człowieku - 2


ZajebistWojTek2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czaha.png

WojTuŚ!

TYLKO ON jest tak ZAJEBISTY!

 

 

Jak być zajebistym?

Nie da się.

Bo tak naprawdę tylko WojTeK nim jest.

On wie wszystko, wy gówno.

On rządzi serwerami wy rządzicie gównami.

Tylko on ma nad tym wszystkim włądzę,

on ma pojęcie jak to dziala.

On jedyny jest równy GameForge!

 

 

 

Jak dla mnie jesteście śmieciami, wiecznymi plackami.

Nic nie umiecie, słabi jesteście...

Gdyby nie WojTeK już dawno mielibyście bany na życia.

Jedynie on was trzyma przy życiu.

Bo wie że skoro jest Mistrzem, to musi być równowaga.

I muszą być też na ziemi PLACKI!.

Tak więc się stało.

WojTeK was stworzył ale jesteście jedynie marnymi plackami

w stosunku do jego jestostwa!

 

 

 

Jeżeli chcecie być zajebiści.

TO wam mówię.

Że to nie możliwe.

Bo tylko jedna osoba może być tym, tym TYM WOJTKIEM!.

On jedyny ogarnął życie, on jedyny ogarnął serwa.

A wy męczycie się, i nie wiecie tak naprawde nic.

On wie wszystko czego wy nie wiecie.

On robi więcej niż wy przez wasze życie.

 

 

 

Jego serwer, NevrasT jest najlepszy w całym wszechświecie.

Znajdziecie tam wierzchowce, nowe bronie, zbroje.

Wszystko o czym tylko marzycie, po prostu wszystko.

Bo on to on a wy to wy, czyli PLACKI!.

On takie placki jak wy to wpierdala na śniadanie.

A wy nigdy nie zobaczycie jak on was je, bo nie dane

jest wam marne placki ujżeć jego godności!

 

 

 

Jeżeli kiedy kolwiek w życiu zły wąż pokusi was aby zerwać

jabłko które uczyni was wiecznie mądrymi to nie róbcie tego.

Bo gniew Wojtka będzie straszny, rozpierdoli was o ściane...

Szkoda gadać.

WY A ON to całkiem inna liga, inne mistrzostwa.

Wy jesteście dla niego Absolwentami Cebuli Ziemniaczanej.

On po prostu ma władzę a nie ...

To tak jak porównywać placki a kosmos.

PLACKI A KOSMOS?

TO NIE MA SENSU!

ZA DUŻA RÓŻNICA.

Gdyby nie wojtek nie było by empeceforum,

nie było internetu

nie było komputera

nie było by prądu

nie było życia

nie było by planet

nie było by wszechświata.

NOOBKI POSRANE!

Zacznijcie go WKURIA ****** DOCENIAĆ **** MAĆ!

 

 

 

 

WOJTUŚ!!!!!!!!!!!!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...