Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drop Szkatułek 500K , 1Kk Oraz 2Kk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym wam przedstawić questa , który spowoduje że na waszym serwerze będą dropić Szkatułki od dozorcy 500K , 1KK oraz 2KK coś podobnego jak na csyt2!

 

Quest :

 

quest mlodyboski begin
       state start begin
               when kill begin
                       local drop = co ile mobow ma dropic
                       if math.random(drop)==co ile mobow ma dropic then
                               local r=number(1, 3)
                               if r==1 then
                                       pc.give_item2(80005)
                               elseif r==2 then
                                       pc.give_item2(80006)
                               elseif r==3 then
                                       pc.give_item2(80007)
                               end
                       end
               end
       end
end

 

W - co ile mobow ma dropic wpisujemy liczbe np. 15

 

Jak wgrać quest ?

http://www.mpcforum.pl/topic/163124-tutwgrywanie-questow-na-serwer/

Opublikowano

Tutaj jest wszystko napisane:

http://www.mpcforum.pl/topic/163124-tutwgrywanie-questow-na-serwer/

Poco robisz spam ?

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Opublikowano

Troche to bez sensu.

Ja napisałem temat drop małży.

W dodatkach podałem jak zmienić drop albo dodać drop innych itemków.

A teraz same tematy z dropami itemków.

Przecież z mojego tematu się rozumie samo przez się jak zrobić

drop kilku itemków itp...

Zara co, nowy temat "Drop Ryb" ?;p

sygna RMCF1902

Opublikowano

co wy do cholery macie z tym kopiowaniem tutow ze zmienionymi kilkoma cyferkami ...

http://www.mpcforum.pl/topic/267316-tutdrop-perelek-szkat-blasku-zolci/

http://www.mpcforum.pl/topic/267017-quest-drop-malzy/

aż takim idiotą chyba nikt nie jest żeby nie umiał zmienić sobie kilku cyferek aby dropiły mu inne itemy ... to tak jak bym zrobił 200 tutów z informacja jak wgrać 200 różnych itemow do dropu ... bez sensu -.o

nie lepiej samemu napisać jakiegoś fajnego questa i mieć z tego satysfakcje a nie się podniecać ze dostaniesz + za 50 kopie tutka na forum ?

odemnie wielki - !

 

Pewnie neo mnie zminusuje ale cóż każdy musi kiedyś dorosnąć najwyraźniej im jeszcze nie jest to pisane ...

xd2ne.jpg

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorki ze kopie,ale jak zrobic by przedmiot ten lecial na ziemie??

 

pc.give_item2 na game.drop_item_with_ownership

Graj na Helium2 już teraz!


Vc801YR.png

  • 1 rok później...
Opublikowano

Kopie.:

zamiast - wpisuje 70 po zaktualizowaniu w putty wyskakuje mi bład core dumped.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Kopie.:

zamiast - wpisuje 70 po zaktualizowaniu w putty wyskakuje mi bład core dumped.

GRATULUJĘ ODKOPU hehhe

quest mlodyboski begin
        state start begin
                when kill begin
                        local drop = 70
                        if math.random(drop)== 70 then
                                local r=number(1, 3)
                                if r==1 then
                                        pc.give_item2(80005)
                                elseif r==2 then
                                        pc.give_item2(80006)
                                elseif r==3 then
                                        pc.give_item2(80007)
                                end
                        end
                end
        end
end

Polecam rozbudować, podzielić ID mobów na Levele, i... takie tam.

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...