Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż chciałbym złożyć 3 różne programy do jednej gry w 1 plik. Próbowałem, ale nadaremnie nie wiem czym jest przyczyna, dlatego pisze do was MPC Kodersi :D (ps. jestem początkujący i się uczę w AutoIT :P)

 

A więc tak wygląda GUI :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

I oto te 3 pliki które chce zestawić w jeden plik:

 

Kody są długie więc daje w spoilerach

 

Loader :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Bot:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

i AutoPot :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Ja podejżewam że mi nie działa ponieważ niektóre funkcje nazywają się tak samo tylko ja nie pisałem tych kodów więc mnie trochę to przerasta ale się staram jakoś to zrobić :P

Opublikowano

Trzeba dodać include lub zapisać to w 1 pliku (te 3 dodać jako funkcje).

I może Ci nie kompilować tego programu, ponieważ nie masz DLLek.

To jest ukryta treść, proszę

Mogę się mylić - też jestem początkujący :)

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

jak masz problemy z pisaniem własnych include wstaw te funkcje normalnie do kodu na końcu do skryptu i przypisz każdemu funkcje o takiej nazwie jak klawisz , będzie jeden duży skrypt

nie wpłynie to i tak na wielkość pliku końcowego

 

jesli programy mają byc uruchamiane wszystkie na raz trzeba przebudować sposób uruchamiania , przy tej budowie skryptu w danym momencie będzie mogła działać tylko jedna funkcja

 

najprościej skompiluj każdy osobno w exeka i uruchamiaj poleceniem Run klawiszami , dodaj przy okazji sprawdzanie obceności procesu by ci nie dublowało uruchomień programów

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

to czego wymagasz, by ktoś zrobił skomplikowaną rzecz dla ciebie jak i dla siebie jak uruchomienie w programie kilku niezależnych gui działających niezależnie od siebie i nie zakłucających się wzajemnie to już trochę przekracza możliwości języka skryptowego tak prostego jak autoit

 

nawet użycie namiastki wielowątkowości w autoit ( AdlibRegister ) jest zbyt skomplikowane na takie działanie, ale możliwe w pewnym stopniu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...