Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Wiadomości Na Stronie Głównej - Ds-Lan Aion 0.4


Kuba018

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w kolejnym tutku

Tym razem pokażę jak na AiOn 0.4 zrobić takie coś:

 

1293706289-U47618.jpg

 

 

Jest to bardzo proste.

 

Otwieramy plik index.tpl znajdujący się w katalogu DS-Lan/htdocs/templates.

Przechodzimy do 97 linijki kodu lub wyszukujemy:

To jest ukryta treść, proszę

 

Ten fragment templatki zmieniamy na kod poniżej:

To jest ukryta treść, proszę

 

Pomiędzy <strong> jest data wiadomości lub tytuł, natomiast w akapicie (<p>) trzeba wpisać treść wiadomości.

Opublikowano

można też wstawić coś takiego:

 

dam edita jak sciagne to ze swojego aiona

 

PS to jest niedopracowany sposob

 

To jest ukryta treść, proszę

 

pod koniec pliku htdocs/templates/index.tpl

 

pomiędzy

To jest ukryta treść, proszę

a (tuż przed tym 2003-2009 innogames itp)

To jest ukryta treść, proszę

 

dzięki temu dodajemy tak jak w dslan ogloszenia w panelu niestety trzeba to dopracowac bo to sie tak wyswietla:

xxxxy.png

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Kuba018 - Zrób swoje tuty na video czyli na youtube ..

Nie mam pomysłu na sygnaturę. ;-)

Opublikowano

Wojtus007 - Nie chce mi się teraz, ale Ty możesz spróbować połączyć swój sposób z tym pokazanym przeze mnie - dałoby to lepiej wyglądające wiadomości + konfigurację w panelu admina :) Ja tym się zajmę jutro

Majkel8 - Przydałby się lektor wtedy, a ja nie mam dobrego głosu ;D

Opublikowano

Wojtus007 - Nie chce mi się teraz, ale Ty możesz spróbować połączyć swój sposób z tym pokazanym przeze mnie - dałoby to lepiej wyglądające wiadomości + konfigurację w panelu admina :) Ja tym się zajmę jutro

Majkel8 - Przydałby się lektor wtedy, a ja nie mam dobrego głosu ;D

 

 

Co tam głos;) jakośc sie liczy..

Nie mam pomysłu na sygnaturę. ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...