Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Moj Komputer Wykorzystuje 100% Pamięci Ram?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko wszystkim ;)

 

Kupiłem sobie dzis kość RAM'u (2gb). razem mam 4gb (2x 512mb 1x 1gb i 1x 2gb) ale sprawdzałem we własciwościach i pisze "Zainstalowana Pamięć: 4gb (dostepne 2,75gb)" I teraz pytanie czy to tylko tak pisze czy na serio tylko 2,75 wykorzystuje? Mam win 7 32-bit.I ew. jesli to drugie to co zrobic żeby wykorzystywać pełną moc? pełne 4gb?

 

 

@Edit

@Down

Sprawdziłem w Evereście wszystkie 4 kości są wykryte. Wszystkie DDR2 400MHz

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Admin Cienia
Opublikowano

1. Albo RAM jest padnięty.

2. Albo mają różne zegary.

3. Albo różnią się yy generacją, tj. DDR, DDR2, DDR3

4. Komputer jest zuy.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Admin Cienia
Opublikowano

Fakt, nie wzieło pod uwage że 32bity. Z resztą i tak wyciągniesz 3gb max. Ewentualnie twój sprzęt wykorzystuje całą reszte.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

@Up

 

I tak jutro zrobie. Gadalem z kumplem on tez ma win 7 wyszło na to ze raczej to wina tego ze on ma 64 ja 32 bit. Poprostu moj system nie obsługuje tyle pamięci <_< No to jutro Formacik i instalujemy 64-bit ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Weteran
Opublikowano

Wiecie ,ze komputery maja tez ograniczenia pamieci RAM ?

Mozesz miec starszy komputer i max to 2 cos ..

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

No właśnie, możliwe jest, że masz zintegrowana grafike i ustawiłeś sobie wspomagacz grafiki, który wykorzystuje ram :D

1317454587-U195480.png

Opublikowano

Nie moge własne znalezc nazwy płyty głównej.Kompa mam od jakies 2,5roku. Mam win 7 32-bit Home Edition. Karte Graficzną mam GeForce Gt220

Stop gotowym zestawom komputerowym!

http://www.stopgotowcom.pl/

Masz pytanie? Pisz Pw

Pomogłem? Licze na +

Opublikowano

Nie moge własne znalezc nazwy płyty głównej.Kompa mam od jakies 2,5roku. Mam win 7 32-bit Home Edition. Karte Graficzną mam GeForce Gt220

 

Nie lepiej zainstalować XP 32/64 bit? Bo widze, że z tą twoją kartą graficzną rewelacji niema.

System 32-bitowy nie obsłuży więcej niż 3gb ramu.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Daj pełne dane techniczne komputera włącz uruchom wpisz dxdiag i wrzuć tu screeny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...