Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co Uwazasz I Czy Bedziesz Gral Na Serwerze Evonis


Netrodal

Evonis  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bedziesz gral na serwerze evonis

  2. 2. Co sadzisz o serwerze Evonis i jego zapowiedzi

    • To bedzie zajebisty serwer
    • Taki se
    • Nudny serwer bedzie
    • 1/2dedykow padnie
    • yyy mleko
  3. 3. Co sadzisz o Teamie Evonis


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otoz zamknieto dyskusje o evonis,wiec tutaj chcialbym sie zapytac co sadzicie o tym serwie

Macie ankiete,wiec glosujcie a w postach piszcie dlaczego tak a nie inaczej.

Prosze modkow o niezamykanie tematu:)

sstwc.jpg

Opublikowano

Osobiścię, na serwerze zagram.

 

Chce zobaczczyć, nowości, czy to nie jest serwer jak inny. Mam nadzieje, że szybko nie padnie.

Co do Team'u, taki Sobie. No ale ćóż, na to poradzę. ; p.

 

 

To moja wypowiedź.

Zapraszam do dyskusij nt. Celestial-World.

 

 

 

 

Aktualnie:

Lvl: ??

Klasa: ??

Królestwo: ???

Server: ???

Nick: ???

 

 

 

 

 

Zbieram

add.png, więc jak pomogłam.. Postaw go. ; )

Opublikowano

Nie mów kiedy serwer będzie bo dzieci znów się popłaczą tak jak z Evenye...

 

Czy bd grał????? Nie wiem

A czy to na tym serwie miała być zupełnie inna (nowa) fabuła??? Że kamienie metin PONOWNIE zaatakowały????

Nikogo teamu nie znam...

Nothing to do here.


Opublikowano

@do autora

dodaj nowa ankiete pt. ,,Czy chcecie zeby auto-attack zostal usuniety''

 

;o

 

@down

szkoda ;/

80384400986636967106.png

Opublikowano

''Na pisze'' jak mi się zechce, a na takich serwerach nie mam zamiaru grać. Co maja byc same pozytywne komentarze? Nie, wiec po drzewo..

Opublikowano

Oświadczam wszystkim zgromadzonym w tym temacie, że team EvoniS przestaje odpowiadać na jakiekolwiek pytania tutaj czy na TSie.

Czemu ? Jak pewnie się domyślacie Merkon nie po to zamknął tamten temat na MPC, żebyście zadawali podobne pytania gdzieś indziej. To opóźnia prace nad serwerem i sieje niepotrzebne plotki czy inne spekulacje. Nie nabieramy wody w usta do końca i można się do nas NORMALNIE odzywać tylko nie oczekujcie tego, że odpowiemy na wasze pytania związane z serwerem. Pozdrawiam i przepraszam w imieniu swoim i całego teamu EvoniS za zamieszanie i "zerwanie łączności". Usłyszycie o nas już niebawem ! Do zobaczenia w grze. Fifolski - człowiek od prania mózgów.

Jeżeli ktoś ma pytanie zapraszam do tematu :

 http://www.mpcforum.pl/topic/260247-dyskusja-evonis/

Na pierwszej stronie znajdują się odpowiedzi !

f.png

Opublikowano

Merkon i Fifolski znają się na rzeczy. Nie popełniają takich samych błędów co team Evenye.

Jak najbardzej zagram.

 

Pozdrawiam NH.

Opublikowano

wie ktos co z serwerem odkąd zamkneli temat brak info ;/

Czekałem kiedy powiesz mi
Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty
To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę
Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...